بعد از تلاش ۲۴ ساعته پلیس؛
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: با انهدام کاروان اشرار مسلح در دشت «سمسور» دو شرور به هلاکت رسیدند و سه نفر از ماموران پلیس به درجه رفیع شهادت نائل و شش تن دیگر مجروح شدند.
کد خبر: ۱۰۰۹۸۷۹
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۴ 17 November 2021

به گزارش تابناک کرمان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا ناظری اظهار داشت: روز گذشته ماموران پلیس، هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی در دشت «سمسور» واقع در مرز استان کرمان با سیستان و بلوچستان با کاروان اشرار مسلح درگیر شدند.

وی افزود: در این درگیری که نزدیک به ۲۴ ساعت ادامه داشت؛ دو تن از اشرار سابقه دار که دارای سوابق متعدد شرارت و ناامنی در منطقه جنوب شرق بودند به هلاکت رسیده و سایر اشرار با آتش پرحجم ماموران از صحنه متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمان در تشریح جزئیات این عملیات بیان داشت: در ساعات اولیه درگیری، استواریکم «احسان شیرخانی» و سرباز وظیفه «امیر حسین خدادادی» به درجه رفیع شهادت نائل و شش نفر از ماموران مجروح شدند که حال عمومی آنان مساعد است.

سردار ناظری بیان کرد: سرهنگ «مهدی توسنگ» سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر نیز با حضور فداکارانه در صحنه عملیات و درگیری تن به تن با یکی از اشرار، ضمن به هلاکت رساندن او، خود نیز به همرزمان شهیدش پیوست.

وی با اشاره به تلاش پلیس برای دستگیری سایر اشرار متواری گفت: پاک سازی منطقه عملیات توسط ماموران ادامه دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار