اختصاصی تابناک کرمان
غبارآلودبودن هوا به حدیست که طلوع خورشید در پگاه پنج شنبه با رنگ و بویی آمیخته با غبار همراه بوده و کوه های اطراف کرمان نیز قابل رؤیت نیستنند.
کد خبر: ۲۲۸۴۲۳
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۴ 12 May 2016
به گزارش اختصاصی تابناک کرمان، در آخرین ساعت شامگاه چهارشنبه هوای شهرکرمان به شکل کم سابقه ای در این فصل از سال غبارآلود شد که تا لحظه ارسال خبر تغییری در وضعیت هوا مشاهده نشده است.
شایان ذکر است غبارآلودبودن هوا به حدیست که طلوع خورشید در پگاه پنج شنبه با رنگ و بویی آمیخته با غبار همراه بوده و کوه های اطراف کرمان نیز قابل رؤیت نیستنند.
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
جمعي از كار كنان رسمي كار گري بهزيستي استان كر مان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۶
جناب آقاي انوشيروان محسني بند پي رياست محترم سازمان بهزيستي كشور

سلام علیکم


احتراماً به استحضار می رساند تعدادی از نیروهای فعال و کاردان در این اداره کل تحت عنوان رسمی کارگری مشغول به انجام وظیفه هستیم که اغلب دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی بوده که متاسفانه مزایای مندرج در احکام کارگزینی و سایر مزایای جانبی از جمله بدی آب و هوا، محرومیت مناطق جنگی حق تحصیلات دانشگاهی و سختی کار و … شامل ما نمی شود.

جالب اینکه چارت خالی سازمانی داریم که با توجه به سوابق و تخصصی که هر کدام از ما در مشاغلی که سالها در آن کار می کنیم و تجربه کافی را کسب نموده ایم.

در اداره ای که در آن هستیم حتی اگر چارت خالی نیز نداشته باشد مسئولین محترم سازمان می توانند از مرکز درخواست پست جدید نمایند.

حال این این سوال برای همه ما پیش آمده که ما واقعاً چه نوع استخدامی هستیم نه مثل کارگران مشمول قانون کاریم !و نه مانند همکاران خدمات کشوری! نه مانند همكاران قرارداده معين! موقع پرداخت پاداش پایان سال، عیدی ما باید اندازه مبلغ عیدی کارمندان رسمی باشد چونکه حقوق ما از محل بند (( و )) تبصره ۱۹ قانون بودجه و از طریق خزانه پرداخت می شود. اگر تفاوت ما از نوع بیمه باشد که نیروهای پیمانی و قرادادهای کار معین نیز بیمه تأمین اجتماعی می باشند!

مسئولین باید به این امر مهم توجه داشته باشند که ما کارگر شرکتهای خصوصی و یا کارخانجات نیستیم بلکه ما به استخدام سازمانی کاملاً دولتی درآمده ایم.

لذا جهت احقاق حقوق و پرهیز از تبعیض و ایجاد عدالت اداری ما کارکنان رسمی کارگری شاغل در اداره دولتی خواهان تبدیل وضعیت در قالب طرح از رسمی کارگری به رسمی کشوری و یا پیمانی می باشیم تا بتوانیم همانند کارکنان رسمی از قانون نظام هماهنگ و خدمات کشوری بهره مند شویم و این مشکل کلیه همکاران رسمی کارگری بهزیستی سراسر کشور می باشد .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار