دادستان بم از انهدام یک باند بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق استان کرمان خبر داد و گفت: حوزه فعالیت اعضای این باند در سه کشور پاکستان، افغانستان و ایران بوده است.
کد خبر: ۴۲۰۵۱۴
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶ 08 May 2017
به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، محمد ضیاالدینی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار داشت: طی  یکسری اقدامات اطلاعاتی دقیق و فشرده باند مذکور شامگاه گذشته در سه نقطه مختلف و به صورت هماهنگ و منسجم مورد ضربه ماموران اداره اطلاعات شهرستان بم  قرار گرفت.

وی اعلام داشت: در این عملیات سه نفر از سرکردگان این باند بین المللی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر و همچنین ۸۰۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک به همرا ه سه دستگاه خودروی سواری از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

ضیاالدینی با اشاره به اینکه هر سه متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده اند، افزود: استان کرمان به دلیل موقعیت جغرافیایی وهمجواری با استان های هم مرز با کشورهای افغانستان و پاکستان محل ترانزیت موادمخدر به سایر استان های کشور است و دستگاه های انتظامی وامنیتی استان کرمان همواره در خاکریز مقدم مبازه با مواد مخدر بوده اند.

وی در ادامه به نقش برجسته  سربازان گمنام امام زمان (عج) در بعد حفظ امنیت داخلی اشاره کرد و گفت: دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی در زمینه تامین امنیت پایدار در شرق  استان کرمان موفق عمل کرده اند.

دادستان بم با اشاره به اینکه ایجاد احساس امنیت برای مردم بسیار با ارزش تر از اصل ایجاد امنیت است، تصریح کرد: کشوری می تواند توسعه، عمران و پویایی داشته باشد که به جذب سرمایه گذار بیاندیشد وچنین امکانی زمانی فراهم می شود که امنیت در یک کشور برقرار باشد.
منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار