فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت از قتل جوان ۲۴ ساله در مراسم عروسی بر اثر ضربات چاقو و دستگیری قاتل خبر داد.
کد خبر: ۴۲۱۱۵۴
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶ 09 May 2017
به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ماشاالله ملائی اظهار داشت: بر اساس گزارش واصله به پلیس، جوانی ۲۴ ساله بر اثر ضربات چاقو در یکی از روستاهای اطراف شهرستان جیرفت مجروح  شده که بلافاصله اکیپ های ویژه پلیس در محل حاضر و اقدامات اولیه خود را آغاز کردند.

وی گفت: بررسی های اولیه پلیس حاکی از آن است که مقتول پس از مشاجره لفظی با قاتل بر اثر ضربات چاقو از ناحیه قفسه سینه مجروح  و جان باخته است.

سرهنگ ملائی افزود: ماموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی جیرفت بلافاصله تلاش خود را برای دستگیری ضارب آغاز و اقدام به مسدود کردن راه های احتمالی فرار قاتل  کردند.

وی با اشاره به سرعت عمل ماموران و دستگیری متهم بیان کرد: در بررسی سوابق متهم، هشت فقره سرقت، شامل سرقت منزل، موتورسیکلت و همچنین یک فقره حمل مواد مخدر در سال ۸۴ را از مهمترین سوابق موجود در محاکم قضایی وی برشمرد.

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت در پایان ضمن اشاره به کشف سلاح سرد بکار رفته در این حادثه گفت: متاسفانه فقدان مهارت های لازم و تصمیم گیری در بدترین زمان ممکن یعنی عصبانیت، منجر به بروز این اتفاق شوم شده است که یک نفر را به آغوش سرد خاک سپرد و فرد دیگری را نیز با آینده ای تباه روبرو ساخته است.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار