فرمانده انتظامی جیرفت گفت: توقیف ۲هزار و ۵۸۳ خودرو در سال جاری از افزایش ۲۳درصدی توقیف خودرو و توقیف ۲هزار و ۱۰۷ دستگاه موتور سیکلت در سال جاری از افزایش ۲۹درصدی توقیف موتورسیکلت نسبت به مدت مشابه سال گذشته حکایت دارد.
کد خبر: ۵۰۵۰۴۳
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵ 08 October 2017
ماشاالله ملایی صبح امروز در نشست تجلیل از خانواده‌های نیروی انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در این شهرستان اظهارداشت: در یک ساله گذشته 55 طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده در این شهرستان اجرا شده است.

وی با بیان اینکه 58 درصد افزایش ارتقاء امنیت در یک ساله گذشته داشتیم، تصریح کرد: 61 درصد افزایش دستگیری سارقین را نسبت به یک ساله گذشته داشته‌ایم.

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت با اشاره به اینکه در یک ساله گذشته بیش از شش تن انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف شده است، عنوان کرد: 32 درصد افزایش کشفیات در این شهرستا  را داشتیم که این نشان از ظرفیت پلیس است.

وی با اشاره به افزایش 55 درصدی کشف سرقت‌ها در شهرستان جیرفت، خاطرنشان کرد: در زمینه دستگیری خرده‌فروشان و قاچاقچی مواد مخدر افزایش 13 درصدی داشته‌ایم.

ملایی از توقیف 2 هزار و 583 مورد خودرو متخلف در یک سال گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل 23 درصد افزایش داشته است.

وی از توقیف 2 هزار و 107 دستگاه موتور سیکلت و افزایش 29  درصدی این توقیفات خبر داد و افزود: 5 درصد کاهش تصادف داشتیم، 3 درصد کاهش تصادفات فوتی و 25 درصد تصادفات جرحی و غیره را داشتیم.

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت مبارزه با قاچاقچیان کالا را یکی از اولویت‌های مهم نیروهای انتظامی دانست و اظهارداشت: در این زمینه نیز افزایش 199درصدی دستگیری قاچاقچیان کالا داشتیم.

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت با اشاره به افزایش 53 درصدی تماس‌های پلیس 110 در این شهرستان، گفت: در یک ساله گذشته بیش از 23 هزار تماس داشتیم که با وجود نبود پلیس 110 در این شهرستان نیروی انتظامی توانست موفق عمل کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار