رئیس بهزیستی شهرستان جیرفت گفت: بیش از ۹۰ درصد سیستم ادارات و نهادهای دولتی در این شهرستان برای سالمندان مناسب‌سازی شده است.
کد خبر: ۵۰۶۹۹۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱ 11 October 2017
محمد رضانژاد در همایش روز سالمند در این شهرستان در جمع مسئولان و سالمندان اظهارداشت: توجه به سالمندان در اولویت کاری این نهاد قرار دارد.

وی با بیان اینکه در ایران از هر سه نفر ایرانی یک سالمند داریم، تصریح کرد: این مهم نشان می دهد جمعیت ایران رو به سالمندی است.

رئیس بهزیستی شهرستان جیرفت عنوان کرد: در شهرستان جیرفت با فعالیت شورای سالمندان احترام، منزلت و زیرساخت‌های حضور و مشارکت سالمندان در جوامع تقویت می‌شود.

وی با بیان اینکه بیش از 90 درصد سیستم ادارات و نهادهای دولتی در این شهرستان برای سالمندان مناسب‌سازی شده است، افزود: 20 هزار سالمند در شهرستان جیرفت داریم که این آمار روز به روز در شهرستان در حال افزایش است.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری جیرفت نیز در این همایش گفت: پارک سالمندان و بازنشستگان با تمام امکانات راه‌اندازی می‌شود.

نادر ملایی با اشاره به اینکه مبلمان شهری برای سالمندان نیز در حال آماده‌سازی است تا سالمندان بتوانند از آن استفاده کنند تصریح کرد: ادارات و مکان‌های عمومی برای رفت و آمد سالمندان مناسب‌سازی می‌شود.

وی یا تاکید بر اینکه تکریم سالمندان از وظایف مهم ادارات و نهادها است و باید در اولویت کاری  ما قرار گیرد بیان کرد: ارائه خدمات بدون نوبت به سالمندان باید در دستور کار ادارات دولتی قرار گیرد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری جیرفت اظهار داشت: چمن مصنوعی شهید زحمتکشان در اختیار سالمندان قرار دارد که می‌توانند از آن استفاده کنند.

ملایی با بیان اینکه مراقبت بهداشتی باید اولویت اصلی سالمندان باشد، گفت: اگر سالمندان سلامت خود را عایت کنند می‌توانند در سلامت کامل توان خود را افزایش دهند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار