رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جیرفت گفت: زایشگاه بیمارستان آیت‌الله کاشانی جیرفت در دو ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
کد خبر: ۵۰۷۰۰۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲ 11 October 2017
ایمان قاسم‌زاده ظهر امروز در بازدید از زایشگاه بیمارستان آیت‌الله کاشانی جیرفت، اظهار‌داشت: جنوب کرمان فقط یک بیمارستان زنان زایمان دارد که با توجه به جمعیت جنوب استان این بیمارستان جوابگو نیست.

وی با اشاره به اینکه زایشگاه بیمارستان آیت‌الله کاشانی در حال ساخت است، تصریح کرد: زایشگاه بیمارستان آیت‌الله کاشانی طی دو ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد که با این کار بسیاری از مشکلات منطقه مرتفع خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جیرفت با بیان اینکه زایشگاه‌های شهرستان‌های جیرفت و کهنوج پیشرفت فیزیکی بیش از 90 درصدی دارند افزود: این دو زلیشگاه بزودی به بهره‌برداری می رسند.

وی عنوان کرد: در راستای ارتقای سطح خدمات بهداشتی و درمانی در جنوب کرمان دو بلوک زایمانی بیمارستان امام خمینی(ره) جیرفت و رودبار جنوب در حال احداث است.

قاسم‌زاده بیان کرد: احداث زایشگاه جدید بیمارستان آیت‌الله کاشانی جیرفت با زیربنای یک هزار و 400 متر مربع و اعتبار 30 میلیارد ریال در حال انجام است.

وی آمار تولد شش ماه نخست سال جاری بیمارستان آیت‌الله کاشانی جیرفت را بیش از 5 هزار مورد دانست و افزود: این بیمارستان تنها مرکز مراجعه تخصصی زنان با تعداد بی‌شماری بیمار در این منطقه است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی جیرفت با بیان اینکه در اعتبار بخشی اردیبهشت‌ماه سال جاری بیمارستان آیت‌الله کاشانی درجه یک اعلام شده است گفت: در صورت جذب پزشک متخصص در رشته‌های ماژور بیمارستان‌های کهنوج، رودبار و منوجان در اولویت تخصیص پزشک قرار دارند.

قاسم زاده افزود: بلوک زایمانی بیمارستان امام خمینی(ره) جیرفت بزرگترین پروژه عمرانی طرح تحول سلامت کشور است که پیشرفت بیش از 90 درصدی دارد و بزودی به بهره‌برداری می‌رسد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار