جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه نیروهای سپاه در زرند و راور بلافاصله به منطقه زلزله زده اعزام شدند گفت: سپاه ثارالله آمادگی کامل برای کمک به آسیب‌دیدگان زلزله در کرمان را دارد.
کد خبر: ۵۳۲۴۲۹
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹ 02 December 2017
سردار محمد مطهری امشب  در جلسه مشترک ستاد مدیریت بحران استان و شورای تامین استان کرمان اظهار داشت: بسیج مردمی در منطقه زلزله‌زده از امکانات و وسایل مردم مراقبت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه بلافاصله پس از زلزله 6.1 ریشتر صبح امروز کرمان فرماندهان سپاه راور و زرند به بخش کوهساران اعزام شدند گفت: در روستای گورک کانون زلزله صبح امروز پایگاه بسیج فعال است و کار خدمات‌رسانی را بلافاصله انجام دادند.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه تعدادی خودرو به دلایل سوء وارد منطقه شده بودند که توسط بیسج این خوروها و سرنشینان آنها از منطقه خارج شدند گفت: سپاه ثارالله آمادگی کامل برای کمک به آسیب‌دیدگان زلزله در کرمان را دارد.

وی از اعلام آمادگی سپاه در استان‌های همجوار برای کمک به آسیب‌دیدگان زلزله کرمان خبر داد و افزود: سپاه استان سیستان و بلوچستان هم اکنون در بم مستقر و برای اعزام به منطقه زلزله‌زده در راور اعلام آمادگی کرده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار