نماینده مردم کرمان و راور با انتقاد از مخابرات استان کرمان گفت: در برخی جاده های استان شاهد قطع آنتن دهی تلفن همراه هستیم.
کد خبر: ۵۳۲۴۴۹
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳ 02 December 2017
محمد مهدی زاهدی جمعه شب در جلسه مشترک ستاد بحران و شورای تامین استان کرمان پیرامون جمع بندی اقدامات صورت گرفته در خصوص زلزله صبح امروز هجدک، اظهار کرد: امروز صبح شاهد نمونه خوبی از مدیریت بحران در استان کرمان  بودیم به گونه ای که انسجام دستگاه های مختلف رضایت بخش بود.

وی با اشاره به اینکه در مواقع حوادث طبیعی کمک گرفتن از مردم می تواند موثر باشد، گفت: باید مردم در این مواقع توجیه شوند که چگونه می توانند در برخورد با زلزله آرامش خود را حفظ کنند.

زاهدی عنوان کرد: مدارس استان کرمان باید در اولویت باشد و در کمیسیون آموزش مجلس پیگیری شود.

وی با بیان اینکه شبکه فرسوده آب و قنوات باید در مناطق زلزله زده بررسی و سریعا بازسازی شود، یادآور شد: سیستم آنتن دهی تلفن همراه آن چیزی نیست که انتظار داریم و شاهد قطع ارتباط در برخی جاده های کرمان هستیم؛ بنابراین شبکه مخابرات در شمال استان باید مدیریت شود.

همچنین در این جلسه مدیرکل دامپزشکی استان کرمان تصریح کرد: دام های آسیب دیده در مناطق زلزله زده باید ساماندهی شود و این در حالی است که چهار گروه برای برآورد خسارت به این مناطق اعزام شدند.

حسین رشیدی بیان داشت: غرامت  ۵۰۰ دام باید در اختیار دامپزشکی گذاشته شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار