نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انسان همیشه مورد هجمه و فتنه‌گری دشمنان قرار دارد گفت: تنها راه در امان ماندن از دام دشمنان، بصیرت است.
کد خبر: ۵۵۱۲۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲ 13 January 2018

محمد‌مهدی زاهدی شامگاه جمعه در جمع مردم شهر اختیارآباد کرمان با تاکید بر دشمن‌شناسی اظهار‌داشت: امام راحل فرمود پشتیبان ولی‌فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمن به عواملش فهمانده که اگر می‌خواهید به ایران آسیب بزنید، بروید و به اصل ولایت فقیه آسیب بزنید و دشمنان ما تلاش می‌کنند تا از این جمله امام به نفع خودشان استفاده کرده و به‌همین دلیل جریان ولایت را مورد هجمه قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه در فتنه سال 88 شعار اصلی "مرگ بر اصل ولایت فقیه" بود گفت: در شعارهای هنجارشکنانه فتنه هفته گذشته نیز دشمن همین موضوع را مورد هجمه قرار داده بودند.

زاهدی با بیان اینکه دشمن فهیمده است که اگر می‌خواهد به نظام اسلامی صدمه بزند باید ستون اصلی انقلاب یعنی ولی‌فقیه را مورد ضربه قرار دهد خاطرنشان کرد: باید با دشمن‌شناسی راههای غلبه دشمن بر کشور را بشناسیم و راه نفوذ دشمن را ببندیم.

وی با اشاره به اینکه البته تمام توطئه‌های دشمنان علیه نظام اسلامی ناکام مانده است گفت: دشمن غافل از آن است که سخن امام راحل ما در ذهن مردم ایران نقش بسته و رهبر خود را تنها نمی‌گذارند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم به محض اینکه متوجه شدند که مطالبات مردمی در بحث اعتراضات تغییر کرد و دشمنان وارد صحنه شدند، فوری صف خود را جدا کرده و علیه آشوبگران راهپیمایی کردند.

وی با اشاره به اینکه اگر جریان فتنه را در تاریخ مطالعه کنیم، می‌بینیم که از بدو خلقت آدم فتنه آغاز می‌شود افزود: نخستین فتنه‌گر شیطان بود که حضرت آدم و حوا را گمراه کرد.

زاهدی با بیان اینکه جریان حق همیشه مورد هجمه دشمن، فتنه‌گران و شیاطین زمان بوده است اظهار داشت: تنها کسانی از شیطان و دشمنان در امان هستند که اهل بصیرت باشند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار