نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کرمان طی پیامی مشترک از مردم این استان به منظور حضور پرشور و منسجم در راهپیمایی 22 بهمن سال جاری دعوت کردند.
کد خبر: ۵۶۴۴۸۳
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۳ 11 February 2018

به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی و علیرضا رزم حسینی طی پیامی مشترک به مناسبت 22 بهمن ماه، پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به آحاد ملت، روحانیت، دولت مردان، گروه ها و احزاب سیاسی و سایر آحاد جامعه تبریک گفته و ضمن تجلیل از حضور همیشگی، ولایی و آگاهانه مردم در صحنه های دفاع از نظام و انقلاب اسلامی از جمله 15 دی ماه سال جاری، از تمامی دلسوزان و دلباختگان این سرزمین برای حضور پرشور در 22 بهمن ماه دعوت کردند.
در متن این پیام آمده است، بهمن ماه، افق سربلندی ملتی است که از دل تاریکی و ظلمت، فجر پیروزی را در طلیعه زمان و تاریخ به معنا رساندند تا سپیده روشن پیروزی و روز تجلی اراده و ایمان بر استکبار و استعمار سر زند و دل تمامی آزادی خواهان و آزاداندیشان را به نسیم استقلال طراوات بخشد.
این پیام می افزاید، ملت حماسه آفرین ایران اسلامی با خروش انقلابی خود پاسخ کوبنده ای به ادعاهای بدخواهان و استکبار جهانی داده و در برابر هجمه های بزرگی چون جنگ هشت ساله، تحریم، تهدید و غیره چون کوهی استوار ایستاد و از جوانه های استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی حراست کرد تا شاهد رویش آن در سطح جهان باشد، امروز بیرق سه رنگ این کشور بر بلندای قله های افتخار و آزادگی در اهتزاز است.
امام جمعه و استاندار کرمان در این پیام آورده است، ملت ایران از نهضت قاطعانه روح الله تاکنون، همواره در مسیر سپید ولایت مداری حرکت کرده و لحظه ای از آرمان های خود غافل نبوده است و از همین رهگذر است که خون سرخ شهدای انقلاب و دفاع مقدس هنوز هم اهتزاز بیرق عزت این ملت در سطح جهان را تضمین می کند و ایران را به کشوری تاثیرگذار در معادلات جهانی و منطقه ای تبدیل کرده است.
این پیام می افزاید، ملت غیور این سرزمین امروز هم حیات پرافتخار این وطن را پاس می دارند و دوشادوش یکدیگر برای دفاع از آرمان های امام، شهدا و انقلاب خود تا پای جان خواهند ایستاد و به هر دشمن بیگانه ای اعلام می دارند که پهنه این سرزمین را جایی برای کینه توزی های استعمارگرانه نیست.
در این فرصت مغتنم، 22 بهمن ماه، روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به آحاد ملت، روحانیت، دولت مردان، گروه ها و احزاب سیاسی و غیره تبریک گفته و ضمن تجلیل از حضور همیشگی، ولایی و آگاهانه مردم در صحنه های دفاع از نظام و انقلاب اسلامی از جمله در 15 دی ماه سال جاری، از تمامی دلسوزان و دلباختگان این سرزمین برای حضور پرشور در 22 بهمن ماه دعوت می نمائیم.

منبع: ایرنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار