حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان روز دوشنبه طی پیامی مشترک از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه 96 تقدیر کردند.
کد خبر: ۵۶۵۳۴۵
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۱ 13 February 2018

در این پیام آمده است :
از بهمن 57 که غریو آزادگی، استقلال و جمهوری اسلامی در طلیعه روشن این سرزمین طنین انداز شد تا بهمن 96 که انقلابیون و دلسوزان این سرزمین، در چهلمین سال تولد انقلاب خود در جشن پیروزی و بالندگی، حضوری حماسی آفریدند و به دشمن نشان دادند که این انقلاب اسلامی به پشتوانه مردمی بصیر و فهیم قله های افتخار را فتح خواهند کرد، ایران اسلامی از نقش یک مستعمره به یک تصمیم گیر در سطح جهانی و منطقه ای تبدیل شده است.
پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران که اکنون بر بلندای عزت و افتخار در اهتزاز است و مردمی که ابراهیم وار ازدل آتش تحریم، توطئه، جنگ و کارشکنی دشمنان خود بیرون آمده اند، امروز سندهای بالندگی این سرزمین هستند که نور امید را در دل و جان همه آزادی خواهان و آزاداندیشان زنده می کنند.
امروز انقلاب مردم بصیر و ولایت مدار ایران اسلامی در سطح جهان آوازه ای بلند و با ابهت دارد و این امر تنها با ولایت مداری مردمی حاصل شده که پای انقلاب خود تا پای جان ایستاده اند و شهدای این سرزمین، سندهای روشن این ایستادگی و ولایت مداری هستند.
در این مجال، از حضور حماسی و دشمن شکن مردم ایران اسلامی به ویژه کرمانیان با کرامت در راهپیمایی 22 بهمن ماه تقدیر کرده و امید آن داریم که این مرز پرگهر به پشتوانه مردم انقلابی خود روز به روز در مسیر سعادت و کمال به پیش رود.

منبع: ایرنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار