فرماندار رفسنجان خبر داد
فرماندار رفسنجان گفت: پنجشنبه هفته جاری اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس و سفیر چین به رفسنجان سفر می‌کنند.
کد خبر: ۵۹۱۴۹۸
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹ 16 April 2018

علیار اسکندری‌نسب صبح امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اظهار داشت: در بعد خارجی از دستاوردهای بزرگ جمهوری اسلامی ایران در سال گذشته، شکست داعش در کشورهای عراق و سوریه بود که این پیروزی‌ها را به همه آزادی‌خواهان جهان تبریک می‌گوییم.

فرماندار رفسنجان با اشاره به حضور مقامات کشوری از جمله رئیس‌جمهور به استان کرمان در سال 96 و بهره‌برداری بیش از 10 هزار میلیارد تومان پروژه در استان ادامه داد: اغلب این پروژه‌ها توسط بخش خصوصی در استان اجرا شده است.

اسکندری‌نسب با اشاره به حضور اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس پنجشنبه هفته جاری در رفسنجان به منظور افتتاح کارخانه فرورکروم و بازدید از چند مجموعه افزود: سفیر چین هم در این روز حضور خواهد داشت و روز جمعه بازدید از اماکن تاریخی شهرستان و بازدید از نوق منزل پدری آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در برنامه سفر این گروه خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه رفسنجان به لحاظ بارندگی دارای چالش شده این حضور فرصت خوبی است که بتوانیم از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس که خیلی تأثیرگذار هستند برای بخش‌های مختلف به ویژه کشاورزی کمک بگیریم.

فرماندار رفسنجان ابراز داشت: در بحث مسائل افغانستان حضور دانشجویان اتباع یک فرصتی است و بحث ساماندهی اتباع افغانستانی در شورای استان به تصویب رسیده و امیدواریم بتوانیم به این مهم دست یابیم.

وی اظهار کرد: هرکس بخواهد در ایران زندگی کند برای حضور خود باید هزینه‌هایی بپردازد و طی امروز با حضور سردار اشتری جلسه‌ای برگزار خواهد شد که بحث اتباع پیگیری شود که اگر آن طرح به نتیجه برسد بیش از 60 درصد از بحث ساماندهی افاغنه به نتیجه می‌رسد.

منبع: فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار