نماینده مردم سیرجان در مجلس:
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: فعلاً در جایگاه نمایندگی در مجلس شورای اسلامی به انجام وظیفه به مردم در شهرستان‌های سیرجان و بردسیر مشغول به خدمت هستم و هیچ ضرورتی برای تصدی استانداری نمی‌بینم.
کد خبر: ۶۱۶۱۰۰
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸ 07 June 2018

شهباز حسن‌پور ابا اشاره به گزینه‌های پیشنهادی تصدی استانداری کرمان اظهار داشت: هر تصمیمی که دولت در این رابطه بگیرد مورد حمایت مجمع نمایندگان استان خواهد بود هر چند که مجمع اصرار و پافشاری بر گزینه بومی دارند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی استان کرمان را پهناورترین و بزرگترین استان کشور دانست و افزود: با توجه به فاصله زیاد بین جنوب و شمال استان اکثر نمایندگان طبق مشورتی که به دولت ارائه دادند درخواست گزینه بومی را برای استان داشتند.

وی به اقدامات نیمه‌تمام رزم‌حسینی استاندار سابق اشاره کرد و گفت: استاندار بعدی این طرح‌ها را به ثمر برساند، طرح‌هایی مانند مثلث توسعه، معین‌های اقتصادی استان، همیاران آب، تغییر الگوی کشت و ده‌ها کار ارزشمند دیگر و حمایت از بخش خصوصی به عنوان سرلوحه امورشان قرار داشت از همین رو درخواست اختیارات بیشتر برای استان داریم.

حسن‌پور در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه نظرتان در رابطه با پیشنهاد شما به‌عنوان استاندار چیست، عنوان داشت: یکی از گزینه‌های پیشنهادی مجمع نمایندگان بنده بودم که برای هر گزینه‌ای که دولت انتخاب کند همیاری و همکاری خواهم کرد اما فعلاً در جایگاه نمایندگی در مجلس شورای اسلامی به انجام وظیفه به مردم و ولی نعمت خود در شهرستان‌های سیرجان و بردسیر مشغول به خدمت هستم و هیچ ضرورتی برای تصدی این سمت نمی‌بینم.

این نماینده مجلس با اشاره به پیشنهاد مورد نظر خود برای معرفی استاندار بیان کرد: یکی از گزینه‌ها، معاون استاندار سابق است که نسبت به مدیران اجرایی استان شناخت خوبی دارد و کمک خوبی به دولت برای اداره مدیریت هر چه بهتر استان و سرعت بخشی به حرکت توسعه، پیشرفت، عمران و آبادی استان می‌تواند، مطرح باشند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی استان کرمان را سرشار از افراد مستعد، توانمند و فداکاری در سطح کشور برای سکانداری استانداری دانست و عنوان داشت: در مجموع امیدواریم دولت هر چه سریعتر تکلیف مدیریت استان را مشخص کند.

منبع: فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار