سرپرست استانداری :
سرپرست استانداری کرمان با بیان اینکه نباید به هیچ عنوان بر نظارت واحدهای تولیدی محصولات غذایی کوتاهی شود ،گفت: واحدهای غیربهداشتی باید تعطیل شوند و از واردات بدون کنترل مواد غذایی جلوگیری شود.
کد خبر: ۶۴۳۰۸۸
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۱ 14 August 2018

محمدجواد فدایی عصر دوشنبه در نشست رفع موانع تولید استان کرمان افزود: نظارت بر محصولات غذایی باید بر اساس آیین نامه ها و بطور مستمر باشد.
وی اظهار داشت: مسئول بهداشت و امنیت غذایی مردم این استان هستیم و در این زمینه نباید به هیچ عنوان کوتاهی شود.
سرپرست استانداری کرمان گفت: روش های کوتاه کردن مسیر نظارت بر محصولات غذایی و دامی باید بررسی شود و این نظارت ها سریع تر و با کیفیت بیشتری انجام شود.
وی افزود: باید مکانیزمی تهیه شود که ضمن کنترل دامداری ها، گوشت های وارداتی را نیز توسط اداره کل دامپزشکی استان کرمان و دستگاه های متولی کنترل کند.
**برخی بانک ها تسهیلات مصوب دولت را پرداخت نمی کنند
فدایی اضافه کرد: برخی بانک ها تسهیلات مصوب دولت را پرداخت نمی کنند که این امر به بخشی از مشکلات و موانع تولیدکنندگان تبدیل شده است.
وی گفت: این بانک ها بر اساس آیین نامه ها فعالیت نمی کنند و حاضر نیستند مسئولیت اشتباهات خود را بپذیرند.
سرپرست استانداری کرمان افزود: بانک صادرات تاکنون تسهیلات مصوب برای زلزله و سیل را پس از گذشت یکسال پرداخت نکرده است و معوقات بسیاری دارد.
وی عنوان کرد: همچنین ضمن حمایت از واحدهای تولیدی، باید از ظرفیت های خالی این واحدها در راستای افزایش تولیدات استفاده شود.
هفتمین نشست رفع موانع تولید استان کرمان عصر دوشنبه با حضور مدیران اجرایی و 6 تولید کننده و نمایندگان بانک ها در سالن پیامبر اعظم استانداری کرمان برگزار شد و در این نشست تولید کنندگان مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند.

منبع: ایرنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار