فرمانده سپاه کرمان:
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه اجازه ندهید مشکلات اقتصادی و آسیب‌های اجتماعی امروز جامعه شما را مسیر اصلی انقلاب غافل کند گفت: انقلاب اسلامی ما آرمان‌ها و اهداف بزرگی و نباید اجازه دهیم حواشی و مسائل کوچک ما را از اهداف بزرگ دور کند.
کد خبر: ۶۸۲۱۲۰
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵ 20 November 2018

به گزارش تابناک کرمان به نقل از تسنیم ، سردار غلامعلی ابوحمزه شامگاه دوشنبه در جشن 30 سالگی تشکیل بسیج دانشجویی در پردیس خواجه نصیر دانشگاه تربیت معلم کرمان در جمع دانشجویان بسیجی کرمان با تبریک آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) و آغاز هفته وحدت با اشاره به نقش و ترویج فرهنگ بسیج در تحولات منطقه و دیگر کشورها اظهار داشت: انقلاب اسلامی در تمامی این سال‌ها از مردم فلسطین دفاع کرده و تمامی موفقیت مردم فلسطین مرهون بهره‌گیری از فرهنگ بسیج و انقلاب اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه امروز دولت اسرائیل در حال فروپاشی است و مجبور به انتخابات زود هنگام شده است گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران به مردم فلسطین قوت و انگیزه دیگری داده تا مبارزات خود را ادامه دهند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به ده‌ها موشکی که شهرک‌های صهیونیست‌نشین را هدف قرار دادند افزود: اینکه امروز مطرح می‌شود مردم ما الگوی همه آزادی‌خواهان جهان شده‌اند نه یک شعار که یک واقعیت است چرا که به همه مستضعفان و آزادی‌خواهان عالم انگیزه داده است.

وی با یادآوری اینکه صهیونیست‌ها در برهه‌ای از زمان شش هفت کشور اسلامی را که با آن جنگ داشتند زمین‌گیر کردند عنوان کرد: امروز شرایط اسرائیل تغییر کرده و منطقه آبستن یک تحول بنیادین است.

ابوحمزه با اشاره به اینکه در جنگ 33 روزه، حزب‌الله با توان اندک و با وجود چهار پنج هزار نفر نیرو مقابل چهارمین ارتش بزرگ دنیا ایستاده و آنها را مجبور به شکست کردند بیان کرد: مردم غزه و فلسطین در سه جنگ پیاپی موفق به شکست صهیونیست‌ها شدند.

وی با بیان اینکه آمریکا، انگلیس و هم‌پیمانانش از ایجاد داعش نقشه‌های بزرگی در سر داشتند گفت: اما از این همه اتفاق چیزی نصیب آنها نشد و تنها نتیجه اتفاقات منطقه به وجود آمدن تعداد زیادی از نیروهای بسیجی در دیگر کشور غرب آسیا بود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه در هر اربعینی که می‌گذرد بیست هزار نفر از ادیان مختلف از نقاط مختلف دنیا به برکت خون و راه و هدف اباعبدالله(ع) شیعه می‌شوند گفت: اتفاقات عجیبی مانند معجزه در حال اتفاق افتادن است.

وی با بیان اینکه اجازه ندهید مشکلات امروز جامعه چون تورم، بازار سکه و ارز، بیکاری و غیره شما را مسیر اصلی انقلاب غافل کند گفت: انقلاب اسلامی ما آرمان‌ها و اهداف بسیار بزرگ‌تری دارد که نباید اجازه دهیم حواشی و مسائل کوچک ما را از اهداف بزرگ راهمان دور کند.

ابوحمزه با بیان اینکه مراقب باشید از قطار انقلاب جا نمانید چرا که انقلاب منتظر هیچ کس نمی‌ماند افزود: تمامی بسیجیان ما به ویژه دانشجویان باید تلاش، کرده و با الگو قرار دادند شهدا در عرصه علم و تکنولوژی دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کنند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه اگر تلاش و پشتکار داشته باشید مسیرها یک به یک خود را به ما نشان می‌دهد گفت: فرهنگ بسیج، همان عاشورا، مهدویت و اسلام است.

انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار