علیرضا کریمی دارنده مدال‌های برنز مسابقات جهانی ۲۰۱۵٫برنز مسابقات جهانی ۲۰۱۸ وزن۹۲٫طلا بازی‌های آسیایی و … وارد کرمان شد.
کد خبر: ۶۹۸۲۷۲
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۷ 02 January 2019

سفر علیرضا کریمی به کرمان/فردی که حاضر به مسابقه با کشتی گیر اسرائیل نشد

به گزارش تابناک کرمان، علیرضا کریمی دارنده مدال‌های برنز مسابقات جهانی ۲۰۱۵٫برنز مسابقات جهانی ۲۰۱۸ وزن۹۲٫طلا بازی های آسیایی وارد کرمان شد.

علیرضا کریمی در جریان رقابت‌های وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان که در لهستان دور نخست مقابل حریفی از روسیه شکست خورد و با توجه به فینالیست شدن حریفش راهی مرحله شانس مجدد شد.

وی در نخستین مصاف خود در این مرحله باید به مصاف کشتی‌گیری از رژیم صهیونیستی می‌رفت که از این کار خودداری کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

کریمی در حالیکه شایستگی پیروزی مقابل حریف روس را داشت به این خاطر که در دور دوم به حریف اسرائیلی نخورد در حالیکه از حریف روس پیش بود در ثانیه‌های پایانی شکست خورد تا مقابل این حریف به روی تشک نرود اما با راه‌یابی کشتی‌گیر روس به فینال، کریمی باید در شانس مجدد با رژیم صهیونیستی مبارزه می‌کرد که با انصراف کریمی این مسابقه برگزار نشد.

کریمی در سفر به کرمان ضمن ادای احترام با مقام شاخص شهدا و حضور در گلزار شهدا، دیدار با امام جمعه کرمان و حضور در منزل حاج ماشاالله خداداپور و دیدار با اهالی مسجد انصارالمهدی را در برنامه های خود قرار داد.

انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار