مدیرعامل شرکت مس در جلسه تولید مجتمع مس شهربابک خبر داد؛
عصر دیروز (16 تیرماه) جلسه تولید مجتمع مس شهربابک با هدف بررسی تولید این مجتمع تا نیمه تیرماه سال جاری با حضور «اردشیر سعد محمدی» مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در محل این مجتمع برگزار شد.
کد خبر: ۷۶۰۷۱۰
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹ 08 July 2019

به گزارش تابناک کرمان به نقل از معدن نیوز، جلسه تولید مجتمع مس شهربابک با هدف بررسی تولید این مجتمع تا نیمه تیرماه سال جاری با حضور «اردشیر سعد محمدی» مدیرعامل شرکت مس، «علی محمدی» و «نادعلی اسماعیلی» اعضای هیأت‌مدیره شرکت مس، «حیدر ضیغمی» مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی، «جلیل حسانی» مدیر مجتمع مس شهربابک و مدیران ارشد مجتمع مس شهربابک عصر دیروز در محل این مجتمع برگزار شد.

«اردشیر سعد محمدی» مدیرعامل شرکت مس در این جلسه با اشاره به اهمیت حیاتی تأمین منابع آبی پایدار برای پیشبرد طرح‌های توسعه‌ای صنعت مس در استان کرمان گفت: با اقدامات انجام شده در زمینه طرح انتقال آب از خلیج فارس در سال ٩٩ قسمتی از مسئله آب حل می‌شود.
وی افزود: در این راستا از گل گهر به طرف سرچشمه که 152 کیلومتر است نزدیک به 60 کیلومتر لوله‌گذاری شده است و تمام تلاشمان این است که این طرح در موعد مقرر انجام شود.
سعد محمدی با تأکید بر جذب نیروهای متخصص با هدف افزایش بهره‌وری در صنعت مس گفت: طبق تصمیم‌گیری‌های انجام شده قرار شده تا 5 درصد از نیروهایی که از طریق آزمون جذب می‌شوند از نخبگان استان باشند.
گفتنی است، بررسی میزان تحقق برنامه‌های تولیدی، میزان پیشرفت طرح‌های توسعه‌ای به‌ویژه پروژه افزایش ظرفیت ذوب خاتون‌آباد و کارخانه اسیدسولفوریک از مهم‌ترین موضوعات موردبحث در این نشست بود.

فاز نخست طرح انتقال آب خلیج فارس سال 99 به بهره برداری می رسد/ 5 درصد نیروهای جذب شده از طریق آزمون از نخبگان استان کرمان خواهند بود
 


انتهای پیام/*

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار