جوانمرد:
مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه آزاد گفت:  ورزشکاران دانشگاه آزاد اسلامی در کنار دیگر دانشجویان اعزامی خوش درخشیدند، چندین مدال کسب کردند و سهم بالایی در تعیین جایگاه ایران در مسابقات یونیورسیاد داشتند.
کد خبر: ۷۶۱۹۴۶
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۰ 13 July 2019

به گزارش تابناک کرمان کمال جوانمرد مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز درباره مدال آوری دانشجویان دانشگاه آزاد در مسابقات یونیورسیاد گفت: ورزشکاران دانشگاه آزاد اسلامی در کنار دیگر دانشجویان اعزامی خوش درخشیدند، چندین مدال کسب کردند و سهم بالایی در تعیین جایگاه ایران در مسابقات یونیورسیاد داشتند.

وی افزود: کاروان دانشجویی ایران نسبت به دوره گذشته از لحاظ کمی کاهش سهمیه داشت اما از لحاظ فنی، عملکرد قابل قبولی داشتیم و در کنار کشورهایی قرار گرفتیم که بیش از ٣٠٠ شرکت کننده داشتند.
سرپرست تیم تکواندوی دانشجویان ایران در مسابقات یونیورسیاد خاطرنشان کرد: به دلیل امتیازی که مسابقات تکواندو برای کسب سهمیه المپیک دارد سطح مسابقات بسیار بالا است و دانشجویان برای بهبود بخشیدن جایگاه خود با تمام قدرت در میادین حاضر شدند.
وی تصریح کرد: کشوری مثل کانادا با ۴٠٠ دانشجو در مسابقات یونیورسیاد شرکت کرده اما عملکردش از دانشجویان ایرانی ضعیف تر بوده است.
جوانمرد در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به توانمندی دانشجویان ایرانی چند مدال طلای دیگر در مسابقات یونیورسیاد کسب خواهیم کرد.

دانشجویان دانشگاه آزاد، سهم بالایی در مدال‌‌‌‌آوری مسابقات یونیورسیاد داشتند
 


انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار