با نواختن زنگ امید آینده؛
سال تحصیلی ٩٩-1398 با نواختن زنگ امید آینده و قرائت پیام بانک در مدرسه امید آینده در شهرستان ریگان استان کرمان، رسماً آغاز شد.
کد خبر: ۷۸۲۹۸۲
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷ 25 September 2019

به گزارش «تابناک» کرمان، آیین بازگشایی مدارس امید آینده موسوم به «زنگ امید آینده» صبح روز دوشنبه (اول مهرماه) با حضور «رضا فتح پور کاشانی» رئیس اداره تعالی سازمانی بانک آینده و « جواد باب‌دری» رئیس شعب بانک در کرمان و مسئولان محلي و منطقه اي آموزش و پرورش در مدرسه امید آینده در شهرستان ریگان در جنوب استان کرمان، برگزار شد.

سال تحصیلی جدید در مدرسه امید آینده در شهرستان ریگان آغاز شد

در این مراسم علاوه بر نواختن زنگ امید آینده پیام بانک آینده به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید قرائت شد و دانش آموزان با عبور از زیر قرآن مجید راهی کلاس های درس شدند.
مدرسه 6کلاسه امید آینده به مساحت 5هزار متر مربع و زیربنای 557 مترمربع، در شهرستان ریگان استان کرمان در سال١٣٩۶ احداث و به بهره برداری رسیده است و حدود 260دانش آموز در یک نوبت در مقطع ابتدایی در این مدرسه تحصیل می کنند.
بانک آینده يازده مدرسه امید آینده در مناطق کمتر برخوردار در شیراز، ایلام، سنندج، زاهدان، کرمان، بیرجند، بوشهر، یاسوج و بندرعباس، تالش و تهران احداث کرده است و حدود 4 هزار دانش آموز در این مدارس تحصیل
می کنند.
در اين مراسم همچنين مديران ارشد بانك آينده علاوه بر بازديد از مدرسه و گفت و گو با مديران و معلمان با دانش آموزان و اولياء آنها گفت و گو كردند و همچنين به مناسبت آغاز سال تحصيلي و برگزاري آيين زنگ اميد آينده، به دانش آموزان اين مدرسه بسته هاي لوازم التحرير و نوشت افزار اهدا كردند.
اهداي بسته هاي نوشت افزار به دانش آموزان سراسر كشور در آغاز سال تحصيلي از سنت هاي نيكوكاري بانك آينده است كه بر مبناي ايفاي نقش مسئوليت اجتماعي است كه از سال 1395 بنا نهاده شده و در اين مدت بيش از 6 ميليون بسته لوازم التحرير ميان دانش آموزان كشور توزيع شده است، كه امسال نيز همزمان با اول مهر اين سنت حسنه به صورت گسترده آغاز شده است.
انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار