مشکل ارتباطات در استان کرمان پایان ندارد؛
مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه، ارتباطات و توسعه متوازن آن در استان کرمان پایان ندارد و بزرگترین استان کشور در این حوزه با مشکلات زیادی روبه‌روست.
کد خبر: ۷۹۴۵۶۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱ 05 November 2019

به گزارش تابناک کرمان به نقل از تسنیم، جلسه بررسی مسائل و مشکلات ارتباطی استان کرمان که با حضور حسین فلاح‌جوشقانی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و به ریاست فدائی استاندار کرمان در سالن پیامبر اعظم(ص) برگزار شد.

گلایه‌مندی فرمانداران از وزارت ارتباطات

علی بابایی فرماندار کرمان در این جلسه با بیان اینکه در شهرستان کرمان شش بخش داریم اظهار داشت: تعدادی از این بخش‌ها از جمله بخش مرکزی شهرستان کرمان در زیرساخت ارتباطی آنها مشکلاتی وجود دارد.

وی با بیان اینکه روستای الله‌آباد در بخش مرکزی شهرستان کرمان مشکلاتی در حوزه ارتباطات دارد افزود: این روستا در حاشیه شهر کرمان است و جاده باغ فتح‌آباد هم که یک مسیر گردشگری است مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه دارد.

فرماندار کرمان با اشاره به اینکه در بخش چترود در روستاهای بُندر، همقاوند و پایسیب مشکلاتی از این دست داریم بیان کرد: جاده کرمان - چترود نیز در بعضی نقاط با عدم آنتن‌دهی موبایل روبه‌رو هستیم.

مالک اژدری فرماندار شهرستان راور نیز در این جلسه با اشاره به اینکه چند محله در شهر راور تلفن ثابت ندارند اظهار داشت: در شهر هجدک و در بخش کوهساران نیز تلفن ثابت در بخشی از شهر وجود ندارد و انتظار داریم تا قبل از انتخابات مشکل ارتباطات در شهرها و روستاهای راور مرتفع شود.

ابوذر عطاپوروزیری فرماندار شهرستان جیرفت نیز در این جلسه با بیان اینکه 85 روستا در شهرستان جیرفت هیچ ارتباطی و زیرساختی ارتباطی ندارند گفت: توسعه ارتباطات در کل کشور باید متوازن باشد اما در جیرفت که جنوب استان کرمان است ما مشکلات زیادی داریم.

در این جلسه فتحعلی حمزه‌جواران فرماندار بافت با اشاره به اینکه شهرستان بافت مشکلات زیاد آنتن‌دهی تلفن همراه و زیرساخت‌های ارتباطی دارد اظهار داشت: وقتی که می‌خواهیم از آنتن‌دهی و مشکلات این شهرستان در حوزه ارتباطات بگوییم اگر از جاهایی که آنتن وجود دارد سخن بگوییم کار راحت‌تری است.

فرماندار بافت با اشاره به مشکلات زیادی که در این شهرستان در حوزه ارتباطات وجود دارد گفت: جدای از روستاها مناطق عشایری ما بدترین وضعیت آنتن‌دهی را دارند.

محمود قانعی‌فرد فرماندار رودبارجنوب نیز در این جلسه با بیان اینکه تمامی راه‌های شهرستان رودبار جنوب با مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه مواجه هستند افزود: در 30 کیلومتری شهرستان رودبارجنوب ارتباط قطع می‌شود و مشکلات بسیار زیاد است.

انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار