جاماندگان یارانه، نگران دریافت حمایت معیشتی نباشند؛
مدیرکل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: «افرادی که در حال حاضر بسته‌ی حمایتی نگرفته‌اند اما ممکن است در آینده شامل دریافت این بسته شوند، پرداختی برای آن‌ها از ابتدای زمان اجرای این طرح خواهد بود لذا افراد نگران سوخت شدن بسته‌های حمایتی گذشته‌ی خود نباشند».
کد خبر: ۸۰۰۹۶۷
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۳ 28 November 2019

به گزارش تابناک کرمان به نقل از ایسنا، رضا اسماعیلی در خصوص ارائه‌ی بسته حمایتی دولت اظهار کرد: «افرادی که سبد حمایتی به آن‌ها تعلق نگرفته است، می‌توانند درخواست خود را با ارسال کد ملی خود از طریق سامانه # ۶۳۶۹* با استفاده از خط تلفن همراه که به نام سرپرست خانوار است، ارسال کنند».
وی ادامه داد: «پس از درخواست سرپرست خانوار، از طریق پیامک به وی اعلام خواهد شد که این بسته حمایتی شامل فرد خواهد شد یا خیر؟ ضمن آن‌که راهنمایی درخواست پیگیری و کد رهگیری ظرف ۲۴ ساعت برای متقاضی ارسال می‌شود».
اسماعیلی با بیان این‌که آماری مبنی بر این‌که در استان کرمان چند نفر تاکنون از بسته‌ی حمایتی دولت استفاده کرده‌اند، نداریم، اظهار کرد: «افرادی که در حال حاضر بسته‌ی حمایتی نگرفته‌اند اما ممکن است در آینده شامل دریافت این بسته شوند، پرداختی برای آن‌ها از ابتدای زمان اجرای این طرح خواهد بود لذا افراد نگران سوخت شدن بسته‌های حمایتی گذشته‌ی خود نباشند».
وی با بیان این‌که دیروز این سامانه دچار مشکلاتی بود که از ظهر روز گذشته این مشکل رفع شده است، بیان کرد: «افراد از مراجعه به ادارات کار، تعاون و رفاه اجتماعی خودداری کنند و تنها از طریق سامانه # ۶۳۶۹* پیگیری بسته‌ی حمایتی خود باشند».
پیش از این نیز رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان به تعداد خانوارهایی که در استان کرمان مشمول بسته‌ی حمایتی دولت می‌شوند اشاره کرده بود و گفت: «بسته حمایتی دولت ۷۵ تا ۸۰ درصد خانوارهای استان که حدود ۷۷۸ هزار خانوار از استان را شامل می‌شود، تحت پوشش قرار خواهد داد».
جعفر رودری با اشاره به توزیع خانوار در استان کرمان بیان کرد: «در این راستا به گروه خانوارهای چهار نفره در استان کرمان با ۲۶.۵ درصد خانوارهای کل استان، خانوارهای سه نفره با حدود ۲۴ درصد کل خانوارهای استان و خانوارهای دو نفره با حدود ۲۰ درصد خانوارهای استان بسته‌ی حمایتی تعلق خواهد گرفت». 

انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار