استاندار کرمان در پیامی از مردم استان کرمان برای در خانه ماندن، رعایت توصیه های پزشکی و همکاری با ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا بویژه در سیزده بدر تقدیر کرد.
کد خبر: ۸۳۵۵۹۷
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۷ 02 April 2020

به گزارش «تابناک»؛ دکتر محمد جواد فدائی در این پیام آورده است:
جهان چند ماهی درگیر ویروس کرونا شده و امروزه بیماری کوید-۱۹ به بیماری عالمگیر تبدیل گردیده است.
بیماری کرونا نیز در کشور و استان ما شیوع پیدا کرده است و متاسفانه تعدادی از هم وطنان و هم استانی ها در اثر ابتلا به بیماری کوید-۱۹ جان خود را از دست داده اند و به خانواده متوفیان تسلیت عرض می کنم.

مردم خوب استان کرمان؛ سپاسگزارم_دکترفدائی

دکتر فدائی افزوده است: با شیوع این بیماری، مردم و دولت با کمک یکدیگر پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا را آغاز کردند و شاهد ایثارگری های پزشکان و کادر درمانی در مقابله با این بیماری بوده و هستیم و از همه آنها سپاسگزاری می کنم.
مردم استان کرمان نیز همکاری بسیار خوبی با دانشگاه علوم پزشکی و مسئولان داشتند و متعهدانه اصول توصیه شده و بویژه طرح فاصله گذاری اجتماعی را برای کاهش زنجیره انتقال کرونا ویروس رعایت کردند.
استاندار کرمان با بیان اینکه ویروس کرونا تجمعات را تعطیل کرد و آیین های مذهبی و ملی را تحت تاثیر قرارداد می افزاید: ۱۳ بدر یکی از آیین های کهن ایرانیان است که مردم با حضور در طبیعت و تفرجگاهها آن را در طول تاریخ زنده نگه داشتند، اما امسال مردم خوب استان کرمان سیزده بدر را متفاوت برگزار کردند و با درخانه ماندن، نرفتن به طبیعت، تفرجگاهها و مناطق گردشگری، قدمی بزرگ در راه مقابله با بیماری کرونا و کاهش زنجیره انتقال برداشتند.
دکتر فدائی در پایان پیام خود می نویسد: "اینجانب صمیمانه از مردم بزرگوار استان کرمان برای پایبندی متعهدانه و مسئولانه به درخواست های پزشکان و کادر درمانی، حافظان سلامت و ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا و همکاری با نیروهای مستقر در ۷۰ نقطه ورودی و خروجی در استان کرمان تشکر و سپاسگزاری می‌کنم.
ان‌ شاالله همه در کنار هم با اراده، مصمم و عمل به توصیه های حافظان سلامت و ستاد ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا بزودی بر این بیماری فایق آییم."

انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار