کد خبر: ۸۸۴۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱ 05 August 2020

بسمه تعالی

حوزه خبر و خبرنگاری عرصه‌ای حساس و مهم است که دقت در شفافیت و ظرافت آن موجب تعالی و ارتقای یک جامعه پویا و هدفمند می‌شود. خبرنگار با تلاش بی وقفه در کنکاش رویدادها و انعکاس آن، نقشی رسا در جهت دهی به افکار عمومی، آگاهی بخشی و خوانش حقایق به گون‌ ای صحیح را ایفا می‌کند که در نهایت سلامت و بهروزی یک سرزمین و کشور را به همراه دارد.

بی شک در اقیانوس گسترده انسانی امروز، که هر لحظه آن سرشار از رویدادهای خرد و کلان و گوناگون است، نقش پر رنگ حضور خبرنگار، اجتناب ناپذیر بوده و این‌چنین رسالتی شگرف، نشأت گرفته از شخصیتی پویا و کاوشگری است که قلبی به وسعت و بردباری کویر و استقامتی به اصالت و صلابت البرز دارد.

اینجانب ضمن گرامیداشت ۱۷ مردادماه سالروز شهادت بزرگ مرد رسانه شهید محمود صارمی، روز خبرنگار را محضر یکایک خبرنگاران و اهالی رسانه ایران زمین تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امید است در سايه الطاف الهی و ظل توجهات حضرت‌ ولی عصر (عج) و تأسی از منويات و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با تداوم پایبندی به حقیقت و شفافیت و روشنگری در جامعه، همواره در مسیر رشد و باروری اندیشه ها پیروز و سربلند باشید.

 

علی اکبر پوریانی
مدیر عامل شرکت سنگ آهن گهرزمین

انتهای پیام/*

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار