مدیر راهبردی مرکز فرهنگی جهادی بقیه الله (عج):
مدیر راهبردی مرکز فرهنگی جهادی بقیه الله (عج) از اجرای طرح محرومیت زدایی جهادی در جنوب کرمان گفت: در این طرح به ۳ هزار و ۲۶۰ نفر خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شد.
کد خبر: ۹۳۸۴۳۹
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷ 06 February 2021

 

طرح محرومیت زدایی جهادی درمانی مرکز فرهنگی جهادی بقیه الله (عج) پایه مردمی تهران در عنبر آباد جیرفت استان کرمان با نام «شهدای گمنام» برگزار شد.

رضا گودرزی؛ با اشاره به برگزاری این طرح به یاد شهدای گمنام در آستانه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیان داشت: خدمت را هنر مردان خدا می‌دانیم و از آن جایی که شهدا مجاهدانه در راه جهاد با خون خود به عزت واعتلای کشور عزیزمان گام نهادند؛ ما هم به یاد این عزیزان سفر کرده با علم و عمل مبتنی بر اخلاق، خدمت بی منت به مناطق محروم و کم برخودار را رقم زدیم و به قشر آسیب پذیر خدماتی در خور شانشان ارائه کردیم.

وی ادامه داد: در زمینه محرومیت زدایی به مدت پنج روز کاری در منطقه عنبرآباد و روستاها هم جوار به صورت متمرکز خدمات درمانی تخصصی داده شد.

گودرزی یاد آور شد: در این طرح جهادی به ۳ هزار و ۲۶۰ نفر خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده است.

وی با بیان این‌که این اردوی جهادی با سطح کیفی تخصصی برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به مسئله شیوع کرونا در کشور این طرح جهادی با رعایت بالاترین سطح پروتکل‌های بهداشتی و اخذ مجوز از دانشگاه علوم پزشکی برای دومین بار در کشور برگزار شد.

گودرزی ادامه داد: در این طرح جهادی درمانی خدماتی شامل متخصص عفونی، متخصص اعصاب، متخصص داخلی، چشم‌پزشکی تخصصی، دندان‌پزشکی، پزشک عمومی، متخصص زنان وزایمان، سونوگرافی تشخیصی، مامایی و خدمات دارویی به‌صورت رایگان به افرادی از اقشار بی‌سرپرست، ایتام، افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی ازجمله کمیته امداد و بهزیستی ارائه شد.

وی تصریح کرد: علاوه بر خدمات پزشکی، در این اردوی جهادی کارگاه‌های آموزشی با هدف افزایش سطح آگاهی افراد در حوزه روانشناسی، بهداشت دهان و دندان، راهکارهای مقابله با آسیب‌های اجتماعی و راه‌های پیش‌گیری از کرونا برگزار شد.

همچنین در این برنامه تخصصی ریاست بسیج سازندگی کشور سردار زهرایی حضور بهم رسانید و این راه را راه شهدا و این حرکت را با ساختار جهاد یک بیمارستان تخصصی دانست و مرکز جهادی بقیه الله عج را یگ گروه‌موفق مردمی هدفنمند تخصصی دانست.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار