فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف، ۶۰۴ کیلوموادر مخدر شامل ۵۲۴ کیلو و ۸۰۰ گرم حشیش و ۷۹ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس شهرستان های بم و کرمان و با همکاری اطلاعاتی پلیس استان سمنان خبر داد.
کد خبر: ۹۷۳۹۴۲
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۳ 26 June 2021

سردار عبدالرضا ناظری روز شنبه افزود: در پی انعکاس گزارشی از سوی پلیس استان سمنان به پلیس کرمان مبنی بر دپوی محموله های سنگین مواد مخدر در چند منزل مسکونی در محدوده شهر بم، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های بم و کرمان در یک عملیات مشترک وارد عمل شده و موقعیت مکانی منازل مورد نظر را شناسایی کردند.

وی اظهار داشت: در این عملیات ضربتی ماموران ضمن هماهنگی با مراجع قضایی در بازرسی از سه منزل مسکونی در مجموع ۵۲۴ کیلو و ۸۰۰ گرم حشیش و ۷۹ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک کشف و در این رابطه ۲ متهم که قصد داشتند این محموله ها را به تدریج به دست سایر رابطان خود در دیگر نقاط کشور برسانند دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به دست یابی پلیس به اطلاعات خوبی در رابطه با سایر افراد و قاچاقچیان خرد و کلان مرتبط با این متهمان خاطرنشان کرد: در سایه اشرافیت اطلاعاتی و همکاری مسئولانه شهروندان و همانطور که کار اطلاعاتی پلیس استان سمنان منجر به کشف این محموله سنگین مواد افیونی در استان کرمان شد، سوداگران مرگ و عاملان نابودی نسل جوان باید در هر کجای کشور منتظر ضربات سنگین خادمان نظم و امنیت باشند.

استان کرمان به دلیل مجاورت با استان های مرزی شرق کشور محل تردد قاچاقچیان و باندهای مواد مخدر است که در راه مبارزه با این پدیده شوم خسارات مادی و معنوی زیادی متحمل می شود.اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین