استان کرمان با دو نماینده در مسابقات فوتبال ساحلی بانوان کشور حضور می‌یابد

به گزارش تابناک کرمان به نقل از برنا، مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی بانوان کشور از 26 تیر ماه در دو استان مازندران و یزد آغاز خواهد شد. این رقابت‌ها در دو گروه برگزار می‌شود که تیم‌های کمیل کرمان و شهرداری بم از استان کرمان در گروه دوم این رقابت‌ها قرار دارند و باید با تیم‌های دهیاری ملاباشی یزد و شهدا چلمچه در مرحله اول و دور گروهی این مسابقات دیدار کنند. میزبان گروه دو باشگاه دهیاری ملاباشی یزد است. در گروه اول این مسابقات نیز تیم‌های شهرداری فرح آباد، فدک ارومیه، پارس دکل مرکزی و ایمن گیلان سنگر به میزبانی باشگاه شهرداری فرح‌آباد حضور دارند.

هدایت تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بم برعهده فاطمه زنگی، است و سعیده نامجو نیز سرمربی تیم فوتبال ساحلی بانوان کمیل کرمان است. همچنین سرپرست تیم فوتبال شهرداری بم مهرناز عباس‌زاده و کمیل کرمان نیز اسماء مهدی‌زاده است.
مرحله اول و دور گروهی این مسابقات به مدت سه روز برگزار خواهد شد که روز جمعه 28 تیر، دور اول این مسابقات پایان خواهد یافت.
گفتنی است هیئت فوتبال استان کرمان برنامه‌ریزی برای رشد و اعتلاء فوتبال ساحلی را در دستور کار دارد و به طور جدی به دنبال گسترش و تقویت فوتبال ساحلی در استان کرمان است تا جایی که امسال چهار نفر از استان کرمان در کلاس مربیگری سطح A کشوری فوتبال ساحلی که زیر نظر عباس هاشم‌پور سرمربی تیم ملی برگزار شد، شرکت کردند. همچنین شهرداری بم برای اولین بار است که در مسابقات فوتبال ساحلی بانوان کشور تیم‌داری می‌کند.
لازم به ذکر است چندی پیش دپارتمان فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال از هیئت فوتبال استان به دلیل اعلام آمادگی این هیئت برای حضور در المپیاد ورزشی که فوتبال ساحلی هم به آن راه یافته تقدیر کرد.
انتهای پیام/*