گافی از نوع شومنیسم؛
تاکتیک فریب لو رفت

به گزارش «تابناک کرمان»؛ طی چند روز اخیر یکی از راهبردهای نه چندان صادقانه نماینده اقتصادی کرمان و عده‌ای از هواداران وی این بود که با تظاهر به برتریِ غالب و محسوس نسبت به سایرکاندیداها، آنان را مشتاق به ائتلاف با خود نشان داده و خود را بسیار ممتاز و بی‌تمایل به هرگونه ائتلاف، و باصطلاح «مستقل» معرفی نماید.

{$sepehr_code_3574}

او از این رهگذر ، می‌توانست علاوه برکسب وجهه‌ای مستقل ومردمی، جناح‌ها ، گروه‌ها ،تشکلها حتی برخی کاندیداها را همسو، یا پشت سر خود یا فرودست وتابع خویش نشان داده و برتری خاص ، متمایز خود را نسبت به سایرین به نمایش بگذارد.

اما گاف دوستداران آقای نماینده سبب شد تا این حربه لو رفت و در تصویر پوستی که با کنار هم گذاشتن پوسترهای مشترک کاندیداها در کنار وی تنظیم و «مهر» تکذیب برآن زده شد، مشخص گشت، 5 پوستر در سطح شهر طراحی و تنظیم شده که نشان دهد ، در یکی «زهره سالاری» تصویر خود را خیلی خودجوش متصل به پورابراهیمی منتشرساخته، در دیگری «زهرا ایرانمنش»، دریکی دیگر «زاهدی»، در بعدی «معصوم زاده» ودر بعدی «یوسفی»...

یعنی حتی یک کاندیدا ، آنهم در بین اینهمه کاندیدای غیرمطرح نبود که شیفته ‌ی اتصال به رئیس کنار گذاشته شود؟!

تاکتیک فریب لو رفت

آقای پورابراهیمی شب خوابیده، صبح برخواستید دیدید که عکس‌شما را چسباندن بغل یک کاندیدا دیگه، بعد می‌گوید منم صبح فهمیدم و ائتلافی صورت نگرفته است، مردم قضاوت می‌کنند واقعاً اینهمه پوستر بدون هماهنگی می‌شود؟

 تاکتیک فریب لو رفت

انتهای پیام/*