رئیس پلیس راهور مرکز استان کرمان گفت: در راستای برگزاری رژه نیروهای مسلح در ۳۱ شهریورماه محدودیت‌های ترافیکی از ساعات آغازین صبح جمعه تا پایان مراسم اعمال می‌شود.
کد خبر: ۱۱۲۷۵۲۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۳ 21 September 2023

به گزارش تابناک کرمان، سرهنگ امین پاک‌ایزدی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مرکز استان کرمان ظهر امروز در جمع خبرنگاران، از اعمال محدودیت‌های ترافیکی رژه ۳۱ شهریور ماه در کرمان خبر داد و گفت: به منظور نظم بخشی و انضباط ترافیکی این محدودیت‌ها از ساعات آغازین صبح جمعه ۳۱ شهریور ماه اعمال خواهد شد.

وی با بیان اینکه در راستای برگزاری رژه اقتداری نیرو‌های مسلح در ۳۱ شهریورماه محدودیت‌های ترافیکی اعمال می‌شود، گفت: از ساعات آغازین صبح جمعه در تقاطع نیمه شعبان به سمت شمال تا میدان خواجوی کرمانی محدودیت عبور و توقف وسایل نقلیه اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راهور مرکز استان کرمان با اشاره به جزئیات دیگر محدودیت‌های اعلام شده، بیان کرد: از سه راه هفده شهریور، سرباز به سمت غرب تا میدان خواجوی کرمانی نیز محدودیت عبور و مرور و توقف وسایل نقلیه داریم.

وی با بیان اینکه از سه راه سلمان فارسی، مدرس به سمت جنوب و تا خیابان سرباز و از میدان علی ابن ابی طالب (ع) به سمت جنوب تا میدان خواجوی کرمانی نیز این محدودیت‌های ترافیکی اعمال می‌شود، افزود: از سه راه بلوار ابراهیم خلیل‌الله، پیروزی به سمت شرق و تا میدان خواجوی کرمانی نیز محدودیت عبور و توقف وسایل نقلیه اعمال می‌شود.

پاک‌ایزدی از اعمال محدودیت عبور و توقف وسایل نقلیه از سه راه ادیب، پیروزی به سمت شرق تا بلوار ۲۲ بهمن و از سه راه شهیدان اعتباری، فرهنگ به سمت شرق تا تقاطع نیمه شعبان خبر داد و گفت: محدودیت عبور و توقف وسایل نقلیه تا لحظاتی پس از پایان مراسم اعمال می‌شود.

برچسب ها: کرمان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار