در دولت سیزدهم مراکز متعدد بهداشتی و درمانی در شرق استان کرمان افتتاح شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم گفت: در دولت سیزدهم مراکز متعدد بهداشتی و درمانی در شهرستان‌های شرقی افتتاح شد که از جمله آن می‌توان به تکمیل بیمارستان فهرج، کلینیک‌های تخصصی و فوق تخصصی، مرکز ناباروری، بهسازی خوابگاه‌های دخترانه و پسرانه و انتقال دانشجویان از خوابگاه‌های کانکسی به خوابگاه‌های مجهز و ساخت سالن‌های ورزشی اشاره کرد.
کد خبر: ۱۱۷۱۳۱۲
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۸ 15 June 2024

به گزارش تابناک کرمان، دکتر علی صدیقی ۲۶ خرداد ماه در نشست بصیرتی با موضوع انتخابات ریاست جمهوری و عملکرد دولت سیزدهم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت به ویژه آیت الله رئیسی اظهار کرد: دولت مردمی شهید رئیسی با نگاه خدمت جهادی و محرومیت‌زدایی روی کار آمد و در آغاز دولت طرح واکسیناسیون کرونا شکل گرفت و میزان مرگ و میر بسیار کاهش پیدا کرد.

وی افزود: با سفر آیت الله رئیسی به منطقه شرق استان کرمان ۵۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل ساخت پروژه در حال احداث بیمارستان ۲۰۲ تختخوابی بم مصوب شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم بیان کرد: در دوره سه ساله دولت سیزدهم مراکز متعدد بهداشتی و درمانی در شهرستان‌های شرقی افتتاح شد که از جمله آن می‌توان به تکمیل بیمارستان فهرج، کلینیک‌های تخصصی و فوق تخصصی، مرکز ناباروری، مرکز سراج، مراکز جامع سلامت روستایی و شهری، خانه‌های بهداشت، ساختمان‌های ستادی، پایگاه‌های اورژانس، مسکن متخصصیگان، بهسازی خوابگاه‌های دخترانه و پسرانه و انتقال دانشجویان از خوابگاه‌های کانکسی به خوابگاه‌های مجهز و ساخت سالن‌های ورزشی اشاره کرد.

وی با اشاره به حوزه درمان گفت: در گذشته کمبود پزشک در منطقه را داشتیم که با نگاه محرومیت‌زدایی دولت بیش از ۳۰۰ پزشک متخصص و فوق تخصص در حال ارائه خدمت در بیمارستان‌های شرق استان کرمان هستند.

وی گفت: در بیمارستان پاستور مشکل سی تی اسکن و MRI وجود داشت که در حال حاضر دو دستگاه سی تی اسکن و دو دستگاه MRI فعال در شهرستان داریم و مجهزترین تجهیزات پزشکی به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شهرستان‌های شرقی اختصاص پیدا کرد که در این دولت به بهره‌برداری رسیدند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار