شهید رئیسی ‌بهترین وجه خدمت‌رسانی را به تصویر کشاند

نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: آیت‌الله رئیسی نشان داد با اعتقاد و مبانی دینی و اخلاق اسلامی می‌شود بهترین وجه خدمت‌رسانی را به تصویر کشاند.
کد خبر: ۱۱۷۳۱۶۱
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۹ 27 June 2024

به گزارش تابناک کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی پیش از ظهر امروز هفتم تیرماه در مراسم رونمایی از سردیس شهید آیت الله رئیسی در میدان شورای کرمان اظهار کرد: این اقدام به پاس خدمات فرزند امام و رهبری انجام شد که در جایگاه ریاست جمهوری عمر خود را وقف مردم و خدمت کرد.

وی بیان کرد: این جریان به واسطه انسان‌های شیفته عدالت و ایثار در کشور ما و کشور‌های اسلامی که اعتقادات دینی دارند باید همیشه به عنوان یک جریان قوی و مستمر وجود داشته باشد.

امام جمعه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه کرمان پایتخت مقاومت و شهید سلیمانی سمبل این مقاومت و ایثار است، گفت: مردم این استان، فرزندانی بامعرفت و شرف و شخصیت‌های برجسته تربیت کردند و در شناخت شخصیت‌های فدایی ملت پیشتاز هستند.

وی ضمن قدردانی از شهردار و شورای شهر کرمان برای ساخت و نصب سردیس رئیس جمهور شهید اظهار کرد: این سردیس در مناسب‌ترین نقطه شهر کرمان جانمایی شده که اِلمان شهید سلیمانی نیز در آن قرار دارد.

نماینده، ولی فقیه در استان کرمان در پایان ابراز امیدواری کرد فردا انتخابات خوبی برای ریاست جمهوری رقم بخورد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار