همه فرآیند رای‌گیری در کرمان به نحو مطلوبی انجام شده است

فرماندار کرمان با بیان اینکه تاکنون همه فرآیند رای‌گیری به نحو مطلوبی انجام شده، گفت: مردم حضور خود در پای صندوق‌های رای را به لحظات پایانی موکول نکنند.
کد خبر: ۱۱۷۳۳۰۵
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۳ 28 June 2024

به گزارش تابناک کرمان، علی بابایی فرماندار کرمان با بیان اینکه حضور پرشور مردم در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در هشتم تیرماه، لبیک به فرمان مقام معظم رهبری برای انتخاب اصلح است، اظهار داشت: اخذ رای مردم در شهرستان کرمان در ۴۶۸ شعبه اخذ رأی در شهر کرمان و شش بخش این شهرستان در حال انجام است.

وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم، پرشور و ایمن در کرمان از مدت‌ها پیش اندیشیده شده است، گفت: امروز و تا این لحظه با توجه به گزارشی که از سامانه جامع انتخابات داریم همه شعب ما در ساعت مقرر کار خود را آغاز کرده و تا این لحظه همه فرآیند رای‌گیری به نحو مطلوبی انجام شده است.

فرماندار کرمان با اشاره به اینکه اخذ رأی در تمامی شعب تا آخرین لحظه براساس اعلام وزارت کشور ادامه دارد، بیان کرد: بعد از پایان رای‌گیری تجمیع آرا و اقدامات بعدی انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه مردم عزیز ما همان‌طور که از ابتدای صبح امروز نشان دادند، به وظیفه خود به بهترین نحو ممکن عمل کردند، ادامه داد: مردم ما با حضور پرشور خود به همه جهانیان به ویژه دشمنان نظام ثابت خواهند کرد که پای نظام، انقلاب اسلامی، خون شهدا ایستاده‌اند و انشاءالله تا پایان هم پای آرمان‌های نظام مقدس اسلامی ایستادگی خواهند کرد.

بابایی با بیان اینکه درخواست داریم که مردم عزیز کرمان حضور خود در پای صندوق‌های رای را به ساعات پایانی موکول نکنند و هر چه سریع‌تر و در اولین فرصت رای خود را به صندوق بیندازند، افزود: مشارکت جدی مردم در عرصه انتخابات شور و نشاط سیاسی ایجاد کرده و با انتخاب اصلح وظیفه خود را در قبال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایفا می‌کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار