تخلف خاص انتخاباتی در استان کرمان نداشتیم

استاندار کرمان با بیان اینکه مشارکت مردم کرمان در دور دوم انتخابات افزایشی بوده است، گفت: تاکنون تخلف خاص تبلیغاتی در استان نداشتیم.
کد خبر: ۱۱۷۴۳۹۷
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۱ 06 July 2024

به گزارش تابناک کرمان، محمدمهدی فداکار عصر امروز در اتاق خبر ستاد انتخابات استان کرمان با بیان اینکه برگزاری انتخابات کار سختی است، اظهار داشت: زحمات زیادی در حوزه اجرا، نظارت و تامین امنیت کشیده شده و در فاصله یک هفته دو انتخابات برگزار کردیم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه تا این لحظه بدون هیچ حاشیه و مشکلی انتخابات در استان کرمان برگزار شده و عدد مشارکت نیز خوب است، گفت: براساس برآورد انجام شده مشارکت تاکنون خیلی بهتر از هفته قبل است و اگر همین روند ادامه داشته باشد، مشارکت خیلی خوبی را در استان کرمان شاهد خواهیم بود.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه مشارکت در دور دوم انتخابات در کل کشور روند افزایش داشته است، ادامه داد: همه دستگاه‌ها از جمله دستگاه نظارتی، قضائی و ... پای کار و هماهنگ هستند و تاکنون هیچ صندوقی دچار اخلال در رای‌گیری نشده است.

وی با اشاره به در نظر گرفتن تعرفه بیشتر در برخی شعب اخذ رای گفت: هنوز کمبود تعرفه در صندوقی نداشتیم اما به دلیل افزایش مشارکت احتمال نیاز به تعرفه بیشتر مربوط به برخی شعب بزرگ وجود دارد و آمادگی پشتیبانی داریم.

فداکار با اشاره به اینکه امیدواریم فرآیند انتخابات بدون هیچ مشکلی تا ساعت پایانی پیش برود، افزود: بیش از 60 هزار نفر درگیر برگزاری انتخابات در استان کرمان هستند و هر چه مشارکت بیشتر باشد، ظرفیت و امکانات لازم در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون تخلف خاص تبلیغاتی در استان کرمان نداشتیم، بیان کرد: از مردم درخواست داریم هر چه زودتر برای رای دادن در شعب اخذ رای حضور یابند و کار را به ساعات پایانی موکول نکنند.

استاندار کرمان خطاب به کسانی که برای شرکت در انتخابات هنوز مردد هستند، گفت: درخواست داریم بر تردیدتان غلبه کرده و پای صندوق بیایید؛ حتی یک رای هم اثر دارد و هر تصمیمی گرفته شود، همه ما تحت تاثیر آن قرار داریم و بنابراین مشارکت کنیم تا از حقمان استفاده کرده باشیم.

وی با اشاره به اینکه نرخ مشارکت را همه دنیا می‌فهمد و مشارکت در انتخابات خیلی مهم است، افزود: به همین دلیل مقام معظم رهبری بر حضور و مشارکت مردم در انتخابات تاکید دارند و امیدواریم مردم مشارکت خوبی داشته باشند که بحمدالله امروز مشارکت خوب بوده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار