۱۸ تیرماه عضویت در مراکز کانون پرورش فکری استان کرمان رایگان است

همزمان با ۱۸ تیر روز ملی ادبیات کودک و نوجوان عضویت در مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان کرمان رایگان است.
کد خبر: ۱۱۷۴۶۷۲
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۹ 07 July 2024

به گزارش «تابناک کرمان»، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان یکی از متولیان اصلی ادبیات کودک و نوجوان مطرح می‌شود.

این کانون با بهره‌مندی از مربیان متخصص در بیش از ۱۰۰۰ مرکز فرهنگی‌هنری ثابت، سیار و پستی فعالیت فرهنگی، هنری، ادبی، علمی، دینی و… را با محوریت کتاب و کتاب‌خوانی به مخاطبان ارائه می‌کند.

بر همین اساس کودکان و نوجوانان عضو این مراکز کانون در تمام طول سال می‌توانند از فعالیت‌ها و برنامه‌های این مراکز بهره‌مند شوند.

امانت کتاب، کتاب‌خوانی، قصه‌گویی، هنرهای نمایشی، ساخت فیلم و پویانمایی، شرکت در جشنواره‌ها، مهرواره‌ها، فراخوان‌ها و رویدادهای فرهنگی‌، هنری و ادبی از جمله فعالیت‌هایی است که اعضای کانون از آن بهره‌مند می‌شوند.

هم‌چنین در فصل تابستان برای پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان این فعالیت‌ها با استقبال بیشتری از سوی مخاطبان و خانواده‌ها روبه‌رو است.

بر همین اساس تمامی کودکان و نوجوانان علاقمند به فعالیت‌های فرهنگی‌هنری کانون روز ۱۸ تیر ۱۴۰۳ می‌توانند به سامانه ثبت‌نام مراکز کانون به نشانی https://kpf.ir/ مراجعه کنند.

همچنین علاقمندان می‌توانند با مراجعه حضوری به مراکز فرهنگی‌هنری، به‌صورت رایگان عضو مراکز کانون شده و از خدمات فرهنگی این مجموعه بهره‌مند شوند.

نشانی و شماره تماس تمامی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور در پرتال کانون قابل دسترسی است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار