رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: در پی درخواست دادگستری استان کرمان، قوه قضائیه با راه‌اندازی دادسرای عمومی و انقلاب در بخش ماهان به‌عنوان اولین حوزه قضایی بخش که صاحب دادستانی می‌شود، موافقت کرده است.
کد خبر: ۱۱۲۶۰۴۴
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۳ 12 September 2023

به گزارش تابناک کرمان، رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه نگاه ما در دستگاه قضایی، نگاه توسعه‌ای و خدمت‌رسانی به مردم است، گفت: در پی درخواست دادگستری استان کرمان، قوه قضائیه با راه‌اندازی دادسرای عمومی و انقلاب در بخش ماهان به‌عنوان اولین حوزه قضایی بخش که صاحب دادستانی می‌شود، موافقت کرده است.

حجت‌الاسلام حمیدی اظهار داشت: معاون اول قوه قضائیه همچنین با ارتقای تشکیلات قضایی در شهرستان انار موافقت کرده است و مجوز راه‌اندازی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان انار نیز صادر شده است.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان با اشاره به اینکه ساخت دادگاه عمومی بخش اسماعیلیه نیز در مراحل پایانی خود قرار دارد، اعلام کرد: با توجه به تکمیل این ساختمان و موافقت قوه قضائیه با تشکیل دادگاه در این بخش، ان‌شاءالله در آینده نزدیک شاهد افتتاح این دادگاه نیز خواهیم بود.

وی تصریح کرد: راه‌اندازی دادگاه در بخش اسفندقه و روداب نیز در دستور کار دستگاه قضایی استان کرمان قرار دارد و در صورت تامین زیرساخت‌های مورد نیاز از جمله ساختمان اداری راه‌اندازی خواهد شد.

حجت‌الاسلام حمیدی تاکید کرد: دسترسی آسان به عدلیه و استفاده از خدمات دستگاه قضایی با کمترین هزینه حق مردم است و مسؤولان مکلفند در تصمیم‌گیری‌های خود صلاح و صرفه مردم را مدنظر قرار دهند.

برچسب ها: کرمان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار