سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر می‌گوید تیمش در بازی فردا در داربی استان کرمان برای پیروزی به میدان می‌رود.
کد خبر: ۱۱۶۵۰۰۴
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۹ 30 April 2024

به گزارش تابناک کرمان، مارینوس اوزونیدیس، سرمربی گل‌گهر در نشست خبری قبل از دیدار برابر مس رفسنجان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر، اظهار کرد: انتظار یک بازی خیلی خوب برای فردا بین دو تیم خوب را دارم. اتفاقات زیادی در بازی می‌افتد. مس رفسنجان نسبت به نیم فصل اول سبک خود را تغییر داده و بازی متفاوتی انجام می‌دهند. برای این انتظار بازی خوبی برای هر دو تیم دارم. برای ما خیلی مهم است، چون در بازی‌های اخیر نتایجی که شایسته آن بودیم، نگرفتیم.

او افزود: فردا با فعل خواستن برای بردن بازی می‌کنیم. هر دو تیم در جام حذفی پیروز شدند و باید منتظر فردا بمانیم که چه اتفاقی می‌افتد. هواداران دو تیم در ورزشگاه حضور می‌یابند و بازی خوبی از کار درخواهد آمد.

سرمربی گل‌گهر درباره رقابت دو تیم هم‌استانی و اهمیت پیروزی در این مسابقه گفت: همه بازی‌ها همین گونه است. شاید تغییر کند، اما همه بازی مهم هستند. آنچه که مربوط به ما می‌شود این است که بازی خوبی را ارائه دهیم و اجرای خوبی داشته باشیم تا ببینیم چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. هر دو تیم می‌خواهند برنده باشند. برای همین انتظار بازی خوبی را داریم. امیداوارم در پایان کار ما خوشحال باشیم.

"گل گهر در چهار بازی اخیر از ۱۲ امتیاز ممکن یک امتیاز کسب کرده است. " اوزونیدیس در واکنش به این واقعیت گفت: بازی‌هایی که باختیم به خاطر اجرای بد نبوده است. هر چهار بازی شایسته باخت نبودیم. ما خیلی بازیکن مصدوم داشتیم، مخصوصاً در خط دفاعی و هافبک و مجبور به تغییرات بودیم. با همه این موضوعات ربطی به اجرای تیم نداشت. منظور من از وجود مصدومان در خط میانی این نیست که بازیکنانی که بازی می‌کنند، خوب نیستند. تفاوت این است که روی دست هم بازی کرده‌اند و تیم بالانسی داشته است.

اوزونیدیس درباره مصدومان تیمش گفت: همیشه مصدوم داریم، چه می‌توانیم بکنیم؟ وقتی برای بازیکنان مصدومیت پیش می‌آید روی دیگرش این است که بازیکنان جوان خودشان را نشان دهند. یکی از تیم‌هایی هستیم که به بازیکنان جوان بها دادیم و بازیکن جوان خیلی بازی کرده است. شاید بین رتبه ۵ تا ۷ تفاوت نداشته باشد، اما مهم است که بازیکن جوان برای فصل بعد ساخته شود و در این شرایط چیزی بدست بیاورری و پیروز شوی.

وی در این مورد که علت مصدومیت بازیکنانش عدم آمادگی جسمانی یا شرایط چمن بوده نیز گفت، بزرگترنی مشکل شرایط زمین‌هاست. برای همین گفتم سال دیگر باید تیم به سیرجان برود. شرایط چمن تهران خوب نیست و با امکانات خوبی که در سیرجان داریم از باشگاه خواستم که تیم سال آینده به سیرجان برود.

برچسب ها: کرمان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار