باشگاه مس رفسنجان در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال عراق از اقدام غیرحرفه‌ای این فدراسیون در دیر برگردندان منتظر محمد گلایه کرد.
کد خبر: ۱۱۶۶۶۶۶
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۱ 12 May 2024

به گزارش تابناک کرمان، باشگاه مس رفسنجان با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال عراق از اقدام غیرحرفه‌ای مسئولان تیم المپیک این کشور انتقاد کرد. در نامه باشگاه مس رفسنجان خطاب به دبیرکل فدراسیون فوتبال عراق در خصوص بازگشت منتظر محمد به اردوی تیم باشگاهی‌اش آمده است:

«آقای محمد فرحان عبید
دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال عراق

پیرو درخواست این فدراسیون با موافقت باشگاه مس رفسنجان، آقای منتظر محمد جهت همراهی تیم المپیک عراق تا تاریخ سوم ماه می (۱۴ اردیبهشت) و جهت حضور در بازی‌های انتخابی المپیک راهی کشور قطر شد.
مطابق نامه درخواست آن فدراسیون همچنین تاکید و مکاتبه باشگاه مس رفسنجان مقرر شد این بازیکن ۲۴ ساعت پس از بازی برابر اندونزی (۱۳ اردیبهشت) در ایران خودش را به اردوی تیم باشگاهی معرفی کند.
با این وجود مسئولین تیم المپیک عراق در اقدامی غیر حرفه‌ای بازیکن باشگاه مس رفسنجان را بر خلاف توافقات قبلی با گذشت سه روز از آخرین مسابقه با خود به بغداد برده و از تهیه بلیط سفر به تهران خودداری کردند.
مسئولیت غیبت غیر موجه این بازیکن در تمرینات و مسابقه رسمی تیم فوتبال مس رفسنجان همچنین مصدومیت بازیکن این باشگاه که در بازی‌های تیم المپیک عراق خارج از پنجره فیفا دی رخ داده و بازیکن مصدوم بر خلاف قوانین فیفا حتی پس از مصدومیت نیز به منظور تشخیص آسیب دیدگی و درمان در اختیار تیم باشگاهی خودش قرار نگرفته مستقیما متوجه فدراسیون فوتبال عراق خواهد بود.

حسین پورمحمدی
مدیرعامل»

منتظر محمد به دلیل تاخیر در بازگشت به اردوی تیم مس رفسنجان در مسابقه هفته بیست و ششم لیگ برتر برابر صنعت نفت آبادان غایب بود.

برچسب ها: کرمان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار