مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه‌های کشور گفت: فرودگاه‌های مجری عملیات حج ضمن آمادگی‌های هوانوردی و فرودگاهی برای تکریم هر چه بیشتر زائران حریم الهی و نبوی (صلی الله علیه و آله) مهیا هستند.
کد خبر: ۱۱۶۶۸۱۷
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۳ 13 May 2024

به گزارش تابناک کرمان، محمدحسین آجلیلیان مسئول فرودگاه‌های کشور ۲۴ اردیبهشت ماه در جمع اولین کاروان اعزامی حجاج تمتع استان کرمان با اشاره به نقش مهم فرودگاه‌های مجری عملیات حج کشور، از روند اعزام حجاج در پایانه بین المللی فرودگاه کرمان بازدید کرد.

وی با چند نفر از زائران کرمانی و شهربابکی حاضر در پایانه حجاج فرودگاه بین المللی کرمان صحبت کرد و شخصاً جویای نظرات و پیشنهادات زوار از خدمات ارائه شده، شد.

در ادامه علی جزینی‌زاده مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان خدمت به زائران خانه خدا و رسول اکرم (صلی الله علیه و آله) را واجب دانست و افزود: تمامی عوامل، عناصر و امور ضروری برای تکریم هر چه بیشتر حجاج استان در فرودگاه بین المللی کرمان تدارک دیده شده است.

در پایان حسین آجیلیان سرپرست عملیات حج شرکت فرودگاه‌های کشور به اتفاق علی جزینی زاده مدیر کل فرودگاه‌های استان و مدیران کل هواپیمایی جمهوری اسلامی، حج و زیارت، سپاه حفاظت هواپیمایی، پلیس فرودگاه‌های استان و معاونین عملیات هوانوردی، عملیات فرودگاهی، توسعه مدیریت و منابع، رئیس حراست و امنیت فرودگاهی اداره کل و رئیس اداره تسهیلات و سامانه‌های فرودگاهی اداره کل با اهداء شاخه‌های گل زائران استان را همراهی و بدرقه کردند.

اولین گروه زائران کرمانی شامل دو کاروان از شهر‌های کرمان و شهربابک به مدینه منوره مشرف شده‌اند.

امسال ۲۸۶۰ زائر با ۲۰ کاروان و ۱۱ پرواز از ۲۴ تا ۲۸ اردیبهشت ماه جاری از فرودگاه بین المللی کرمان به سرزمین وحی مشرف خواهند شد.

برچسب ها: کرمان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار