سفیر کره‌جنوبی در ایران گفت: ظرفیت‌های استان کرمان به‌ویژه در بخش گردشگری را در قالب نماهنگ به مردم و گردشگران کره‌ای معرفی می‌کنیم.
کد خبر: ۱۱۶۶۹۷۹
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۲ 14 May 2024

به گزارش تابناک کرمان، کیم جونپیو امروز، ۲۵ اردیبهشت ماه در حاشیه شرکت در همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان «کرمان آیدکس ۲۰۲۴» در نشست با معاون هماهنگی اقتصادی استاندار کرمان اظهار کرد: قبل از سفر تصور می‌کردم کرمان شهری خشک و با امکانات کم است، اما در این سفر با ظرفیت‌های این استان آشنا شدم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های استان کرمان در حوزه‌های مختلف از جمله ظرفیت‌های میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری عنوان کرد: در بازدیدی که از بازار و هتل تاریخی کاروانیکا داشتم نسبت به ظرفیت‌های گردشگری کرمان آگاه شدم و به گردشگران کره‌ای که به ایران می‌آیند، توصیه می‌کنم کرمان را حتما ببینند.

به گزارش ایسنا، امیر حسن‌زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان نیز در این نشست گفت: کره‌جنوبی و ایران از سال‌های دور با یکدیگر ارتباطات فرهنگی داشته‌اند و این ارتباط باید گسترش یابد.

وی با اشاره به اینکه کره‌ای‌ها در سال‌های گذشته در کرمان سرمایه‌گذاری‌هایی را انجام داده‌اند، خواستار ادامه فعالیت سرمایه‌گذاران این کشور در استان شد.

حسن زاده بیان کرد: استان کرمان دارای ظرفیت‌های بسیاری در بخش‌های مختلف از جمله معدن، صنعت، کشاورزی و گردشگری است که کره‌ای‌ها می‌توانند برای سرمایه‌گذاری در این حوزه‌ها ورود کنند.

برچسب ها: کرمان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار