فرمانده انتظامی استان کرمان:
فرمانده انتظامی استان کرمان از انهدام باند سرقت مسلحانه در شهرستان رودبارجنوب خبر داد.
کد خبر: ۹۶۴۶۵۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲ 17 May 2021

 

به گزارش تابناک کرمان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا ناظری بیان داشت: حوالی ساعت ۲۴ شب گذشته صاحب یک باب قهوه خانه در روستای «شاه آباد» از توابع شهرستان رودبار جنوب با سامانه ۱۱۰ تماس گرفت و از سرقت مسلحانه چند نفر با یک دستگاه خودروی پژ و۴۰۵ از مغازه اش خبر داد.

افزود: بلافاصله تیم گشت پاسگاه نهضت آباد به محل اعزام و بنا به اظهارات صاحب این مغازه مشخص شد سه جوان مسلح به سلاح کلاش و کلت وارد مغازه وی شده و ضمن تیراندازی اقدام به سرقت بیش از ۲۰ میلیون ریال وجه نقد و دو دستگاه گوشی تلفن همراه وی کرده و از محل فرار کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان کرمان بیان داشت: با توجه به حساسیت موضوع و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان، بلافاصله طرح مهار در سطح شهرستان اجرا شد. مأموران با اقدامات فنی و پلیسی در محدوده روستای «محمد آباد» خودروی سارقان را شناسایی کردند و به آن دستور ایست دادند.

وی ادامه داد: سرنشینان این خودرو به سمت مأموران تیراندازی کرده و پس از تغییر مسیر خودرو و انجام حرکات خطرساز متوقف شدند ولی سرنشینان آن به تیراندازی به سمت مأموران ادامه دادند که مأموران نیز مجبور به تیراندازی به سمت آنها شدند.

سردار ناظری بیان کرد: طی این درگیری ۲ نفر از سارقان با استفاده از تاریکی شب از دید مأموران خارج شدند و نفر سوم نیز که از سارقان فرا استانی بوده به ضرب گلوله پلیس در محل فوت کرد. مأموران در ادامه با اعلام فرار متهمان به پلیس شهرستان‌های همجوار موفق می‌شوند، متهم دیگر را که از ناحیه کتف زخمی شده و خود را به بیمارستان کهنوج رسانده بود، در همین بیمارستان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه اقدامات پلیسی برای بررسی سوابق احتمالی این متهمان در دست انجام است، تصریح کرد: تلاش پلیس برای دستگیری سارق متواری ادامه دارد.

سردار ناظری در پایان بیان داشت: پلیس با کسانی که امنیت و آرامش شهروندان را به هم می‌زنند برخورد می‌کند و مردم نیز باید در این راستا با خادمان خود در مجموعه پلیس همکاری داشته باشند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار