tabnakostan

اختصاص ۵۲۰۰ ردیف استخدامی به آموزش و پرورش استان کرمان در دولت سیزدهم
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از اختصاص۵۲۰۰ ردیف استخدامی به آموزش و پرورش استان کرمان در دولت شهید خدمت حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی خبر داد و گفت: این آمار بیش از ۱۰ درصد معلمان شاغل آموزش و پرورش استان کرمان است.
شهید آیت‌الله رئیسی پشتیبان واقعی نظام تعلیم و تربیت بود
معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش گفت: آیت الله رئیسی حمایت‌های بی‌نظیری در این مدت از نظام تعلیم و تربیت داشت و ما نه تنها یک رئیس جمهور که یک پشتیبان واقعی از نظام تعلیم و تربیت را از دست دادیم.
رصد شبکه آب شرب رفسنجان با سامانه کنترل از راه دور
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: شبکه آب شرب شهرستان رفسنجان با سامانه کنترل از راه دور رصد می‌شود و اطلاعات به صورت لحظه‌ای در سه محدوده و با استفاده از دیتا لاگر‌ها وارد سامانه کنترل از راه دور (تله‌متری) می‌شود.
اهدای عضو؛ بهار زندگی دوباره/ ۵۳ بافت با ارزش بدن قابلیت پیوند دارند
اهدای عضو از جمله کارهای خیرخواهانه، انسان‌دوستانه و هدیه زندگی دوباره به بیماران نیازمندی است که مدت‌ها بر روی تخت‌های بیمارستان منتظر رسیدن خبر خوش هستند.
زلزله ۴.۱ ریشتری در رودبار جنوب/ خسارتی گزارش نشده است
زلزله‌ای به بزرگی ۴.١ ریشتر ساعت ۱۴:۰۳ امروز چهارم خرداد ماه حوالی شهرستان‌های رودبارجنوب و کهنوج در استان کرمان را لرزاند.
آیت‌الله رئیسی به منافع ملی توجه می‌کرد و واقع‌گرای سیاسی بود
دانشیار علوم سیاسی مسائل ایران گفت: توجه به منافع ملی که فراتر از بحث‌های سیاسی و جناحی و حتی ایدئولوژیک است، از ویژگی‌های برجسته آیت‌الله رئیسی بود و ایشان واقع‌گرای سیاسی بود.
گرد و خاک پرواز کرمان_تهران را کنسل کرد
مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان گفت: به‌دلیل استمرار کمی دید به علت گردوخاک پرواز شماره ۱۰۵۴ از کرمان به تهران کنسل شد.
آیت‌الله رئیسی سعی داشت بین مردم و مسئولان وحدت ایجاد کند
رئیس بخش اقتصاد دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: آیت‌الله رئیسی بین مردم رفت و آمد می‌کرد و سعی داشت بین مردم و مسئولان وحدت ایجاد کند.
رهبر انقلاب ۵ روز عزای عمومی اعلام کردند
بنا بر پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب و در پی شهادت رییس جمهور، ۵ روز عزای عمومی اعلام شد.
وضعیت جوی استان کرمان در هفته جاری چگونه است؟
کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان از امروز تا اواخر هفته جاری وزش باد را پدیده غالب استان کرمان اعلام کرد.
۱۲ مصدوم در تصادف زنجیره‌ای در کرمان
رئیس اورژانس کرمان از تصادف زنجیره‌ای در هفت باغ علوی کرمان و زخمی شدن ۱۲ نفر در این حادثه خبر داد.
تشریح وضعیت تولید انرژی‌های تجدیدپذیر در کشور
معاون وزیر نیرو با تشریح وضعیت نیروگاه‌های تجدیدپذیر در کشور گفت: ۳۳۴ مگاوات نیروگاه در این دولت احداث شده و حدود ۱۲ هزار مگاوات نیروگاه در حال ساخت در کشور داریم که حدود ۲۰۰۰ مگاوات آن در استان کرمان است.
کرمان از مهم‌ترین مکان‌های سرمایه‌گذاری خارجی در کشور است
معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل سازمان سرمایه‌گذاری ایران گفت: کرمان به عنوان پهناورترین استان کشور، یکی از مهمترین مکان‌های سرمایه‌گذاری خارجی است که می‌تواند به قطب جذب سرمایه‌گذار‌های در ابعاد مختلف تبدیل شود.
در عرصه محیط زیست هیچ بن بستی نداریم
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در عرصه محیط زیست هیچ بن بستی نداریم و در حوزه مجوز‌ها و مبتنی بر تکنولوژی کار را پیش می‌بریم و اگر شما صنعتگران و مجموعه اقتصادی کشور مبتنی بر آخرین یافته‌های علمی و شرایط محیطی گام بردارید، حتما محیط زیست شما را حمایت می‌کند.
کاهش فرزندآوری در قشر مرفه ناشی از چرخش فرهنگی است
معاون دانشگاه علوم پزشکی بم گفت:کاهش فرزندآوری در قشر مرفه و مقاومت آنها در برابر این مسئله نه تنها به دلیل اقتصادی بلکه ناشی از چرخش فرهنگی است.
روزهای خوش زندگی عشایر به دنبال بارش‌های پرخیر و برکت در جنوب کرمان
جنوب استان کرمان با جمعیت عشایری بالغ بر ۱۷ هزار خانوار که ۷۰ هزار نفر در سامانه آمار عشایری کشور ثبت شده‌اند، سهم رو به رشدی در سبد غذایی تک تک ایرانیان ایفا می‌کند و به گفته مسئولان با بارش‌ها و بهبود مراتع در سال جاری، سال بهتری را در پیش رو خواهند داشت.
عزم دستگاه قضا برای تحقق شعار سال/استخراج ۶ میلیون تن سنگ‌آهن از معدن زرند
رئیس کل دادگستری استان کرمان به همراه جمعی از اعضای شورای قضایی استان در سفر به شهرستان زرند از معدن سنگ آهن جلال آباد این شهرستان بازدید و در جریان روند بهره‌برداری از این معدن قرار گرفت.