دادستان مرکز استان کرمان از تحت تعقیب قرارگرفتن ۴ نفر در ارتباط با پرونده فساد اداری و اخذ رشوه یکی از مدیران استان خبرداد و گفت: تحقیقات همچنان ادامه دارد.
کد خبر: ۸۵۸۳۳۰
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۸ 31 May 2020

دادخدا سالاری عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین جزئیات دستگیری مدیرکل غله استان کرمان و معاون وی به اتهام فساد اداری و اخذ رشوه اظهار داشت: در پی رصد و گزارشات واصله به اداره کل اطلاعات استان کرمان مبنی بر فساد اداری در یکی از ادارات کل استان کرمان؛ اداره‌کل اطلاعات به این پرونده ورود کرد.

وی ادامه داد: پس از ارزیابی و صحت گزارشات و رصد اطلاعاتی با هماهنگی و دستور قضایی بازپرس ویژه و تکمیل تحقیقات مدیرکل مذکور به همراهی معاون این اداره دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با عنوان اینکه پس از بازرسی از منزل نامبرده 37 قطعه سکه طلا تمام بهار آزادی که از طریق نامشروع و ارتشاع کسب شده بود کشف شد، افزود: این سکه‌ها در داخل یک اسباب بازی داخل منزل وی جاسازی شده بودند.

وی با اشاره به اینکه 25 میلیون تومان کارت هدیه نیز که رشوه گرفته شده بود در محل خانه متهم توقیف شد گفت: یک باب منزل مسکونی که در پنج طبقه بنا احداث شده نیز توقیف شده است.

سالاری ارزش ریالی این ساختمان را 50 میلیارد ریال دانست و افزود: این ساختمان نیز از طریق رشا و ارتشا تهیه و ساخته شده و بخشی از اموال نیز در حال شناسایی هستند.

وی با عنوان اینکه این فرد تاکنون 287 قطعه سکه تمام بهار آزادی دریافت کرده است، گفت: تا کنون تعداد افرادی که در ارتباط این پرونده تحت تعقیب قرار گرفتند چهار نفر هستند و که احتمال دارد تعداد افراد بیشتری هم تحت تعقیب قرار گیرند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با اشاره به اینکه تحقیقات در ارتباط با این پرونده ادامه دارد افزود: کلیه اموال توقیفی در صورتی که اثبات شود از طریق نامشروع تحصیل شده‌اند، به نفع دولت ضبط می‌شود.

انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار