خطیب جمعه کرمان:

دولت با نظارت بیشتر جلو افزایش قیمت‌ها را بگیرد

خطیب جمعه کرمان گفت: انتظار مردم از دولت این است که با نظارت بیشتر دست واسطه ها و سودجویان را از بازار و روند افزایش قیمت کالاها قطع کند.
کد خبر: ۹۹۹۶۶۶
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۴ 08 October 2021

به گزارش تابناک کرمان، حجت الاسلام مهدی عرب پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر کرمان با قدردانی از دولت خدمتگزار که در زمانی کوتاه، خدمات ارزنده ای را برای مردم انجام داده است افزود: تسریع در روند واکسیناسیون کرونا، سفرهای استانی و دیدارهای مردمی که نشان از مردمی بودن دولت است از جمله خدمات انجام شده دولت سیزدهم در این دوره کوتاه بوده است.

وی با بیان اینکه بعد از کنترل ویروس کرونا، مساله معیشت و سفره مردم در دستور کار دولت است اظهار داشت: انتظار مردم از دولت این است که این مشکل را همچون واکسیناسیون با دقت انجام دهد و دست دلالان و سودجویان را با نظارت بیشتر بر قیمت ها در بازار قطع کنند.

خطیب جمعه کرمان با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی در یک یا ۲ روز امکان پذیر نیست بلکه اگر بخواهیم آثار آن‌ها را ببینیم یک سال طول می کشد خاطرنشان کرد: انتطار می رود با همت و عملکرد جهادی دولت جلو افزایش قیمت ها در بازار گرفته شود تا شاهد پیشرفت دولت و نشاط جامعه باشیم.

عرب پور با تبریک آغاز حلول ماه ربیع الاول از همه هیات ها که برنامه های مذهبی را در ماه محرم و صفر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار کردند قدردانی کرد.

وی ضمن گرامیداشت هفته وقف گفت: گذشتگان ما بانیان خیری در امور وقف بوده اند و این مهم باید برای آیندگان تداوم یابد و مساله مهمی است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار